شیک و مدرن مثل شنل

آیا کسی هست که از برند شنل را تا به حال چیزی نشنیده باشد. شنل انقلابی واقعی در دنیای مد با سبک شیک و ساده اش از جذابیتی بی انتها به وجود آورد.

عطر این برند هنوز به عنوان یکی از پرفروش ترین عطرهای جهانی شنل شناخته می شود که جذابیت مدرنش را با تبلیغات خلاقانه و استفاده از سلبریتی ها در کمپین های تبلیغاتی حفظ کرده است.

برند شنل، ۱۲۰ نمونه عطر در شاخه عطر و ادکلنش دارد. شنل برندی قدیمی در زمینه ی عطر است. نمونه های ابتدایی این برند به سال ۱۹۲۰ بر می گردد.

شنل یک رکورد در گینس هم دارد

تبلیغی که برند شنل در سال ۲۰۰۴ با بازی نیکول کیدمن تهیه و منتشر کرد عملا مرزهای هزینه تبلیغات را در هم نوردید. این کلیپ ۳ دقیقه ای که توسط یکی از کارگردانان مطرح استرالیایی ساخته شده هزینه ای بالغ بر ۳۳ میلیون دلار در پی داشته که در صد قابل توجه آن به عنوان دستمزد به نیکول کیدمن پرداخت شده است.

این کلیپ را اینجا تماشا کنید

شرکت مندلیف با بهره از اسانس های اصل، ادکلن خود را با نزدیک ترین رایحه به رایحه اورجینال با فرمولاسیون منحصر به خودش و با غلظت زیاد روغن معطر تولید می کند که این امر باعث پخش بو و ماندگاری بالای آن می شود. همچنین با توجه به قیمت ارز، نسبت به ادکلن اورجینال به طور چشمگیری هزینه کمتری دارد.

طبعا در این حین برند بسیار محبوب شنل هم در تیر رس مندلیف قرار گرفته و در گام اول الورهوم اسپرت، چنس شنل و بلو شنل در سبد محصولات آن قرار گرفته است و سایر شنل های دوست داشتنی هم در گام های بعدی جناب مندلیف قرار دارند.

MandAliouF, Your Perfumer

برخی از سلبریتی هایی که طرفدار محصولات شنل هستند

Drew Barrymore

شنل چنس (Chanel chance)

anne hathaway

شنل چنس (Chanel chance)

Lindsay Lohan

بلو دِ شنل (Blue De Chanel)

Jeremy Renner

بلو دِ شنل (Blue De Chanel)

Cameron Diaz

Chanel No.5

 

Celine Dion

Chanel No.5