اخبار

با ادوتویلت جدید «میسونی ویو» مردانه و نت های اصلی آن آشنا شوید

رایحه تازه‌وارد ادوتویلت میسونی ویو (Missoni Wave)، یک عطر جدید مردانه است که توسط برند موسوم به میسونی (EUROITALIA یوروایتالیا) طراحی‌شده است. بنا به گفته برند سازنده، این رایحه جدید یک ترکیب درخشان برای مردان جوان است که طبیعتی ماجراجو داشته و به دنبال کاریزماتیک بودن و اصول مستحکم در زندگی خود هستند.

همان‌گونه که پشت طراحی هر رایحه‌ای، یک داستان و فلسفه خاصی وجود دارد، فلسفه طراحی و یا همان موضوع مورد الهام برای طراحی این رایحه نیز، زیبایی‌های مدیترانه بوده است. دریایی که هم می‌تواند آرام باشد و هم طوفانی اما همیشه قدرتمند و باشکوه، به زندگی خود ادامه می‌دهد.

ترکیب نت‌های اصلی رایحه میسونی ویو (به معنای موج‌های میسونی)، ارائه‌دهنده‌ای از تازگی و خوش‌طعمی مرکبات و آکوردهای دریایی است که در نت‌های گشایشی، خود را به نمایش گذاشته و سپس همین ترکیب در نت‌های بالایی، ما را به سمت قلب رایحه یعنی جایی که گیاهان و علف‌های معطر، منتظر ورودمان هستند، راهنمایی می‌کند. قلب نت‌ها جایی است که یک ترکیب تند و ادویه‌ای، به بهترین حالت ممکن پتانسیل خود را به نمایش می‌گذارند.

آخرین طبقه از هرم نت‌های اصلی یا همان نت‌های پایه نیز با آکوردهایی مردانه همچون رایحه چوب‌ها و وانیل آبی‌رنگ گل ارکید، خودنمایی می‌کنند. چهره‌ای نیز که این رایحه تازه‌وارد ۲۰۲۰ را به نمایش می‌گذارد، مایکل لافون (Mickael Lafon) است.

هرم نت‌های اصلی رایحه میسونی ویو

طراح رایحه: کریستوف رایانود (Christophe Rayanaud)

نت‌های گشایشی: مرکبات، ماندارین ایتالیایی، آکوردهای دریایی

نت‌های میانی: گل شمعدانی مصری، گل میم، استوقدوس و گل‌های دیگر، رُزماری

نت‌های پایه: چوب بلوط، پاچولی (نعناع هندی)، وتیور هائیتی، وانیل آبی ارکیده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *