برندها

با یکی از خاص ترین بطری های صنعت عطر از طرف برند لالیک فرانسه آشنا شوید!

شاید شما زیباترین خاطرات و لحظه‌های زندگی‌تان را با همین رایحه‌های خوشبو رقم‌زده باشید. شاید یک رایحه در زندگی شما وجود داشته باشد که تنها کافی است آن را یک‌بار پس از سال‌ها استفاده کنید تا خاطرات شیرین چندین سال گذشته ،از صفحه‌های ذهنتان همچون پرواز پروانه عبور کنند. درواقع زیبایی و خاطره‌انگیز بودن رایحه‌ها،تنها به ترکیب نت‌های اصلی آن‌ها نبوده و زیبایی‌های بصری همچون طراحی بطری نیز می‌تواند بسیار چشم‌نواز و خاطره‌انگیز باشد.

احتمالاً تاکنون نام برند لالیک (Lalique) فرانسه به گوشتان خورده باشد. برندی اصیل و نام‌آشنا که هر یک از رایحه‌هایش با داستان و فلسفه‌ای متفاوت، توانسته‌اند طرفداران و دوست داران زیادی را پیدا کنند.

زیبایی اولین رایحه یعنی همان لالیک دو لالیک (de Lalique)، اکنون و در نیمه دوم سال ۲۰۲۰، می‌خواهد با برتری، منحصربه‌فرد بودن و جذابیت یک نسخه‌ای خاص با بطری دست‌ساز و بسیار چشم‌نواز، دوباره جشن گرفته شود. درواقع این بطری‌های کریستالی، به‌خصوص برای جشن ۱۰۰ سالگی رایحه ویلا رنه لالیک (Villa Rene Lalique) تا این حد زیبا و چشم‌نواز، طراحی‌شده‌اند. بطری لالیک هیروندلس (Hirondelles)، جدیدترین شاهکار هنری این برند فرانسوی است که اکنون و در سال ۲۰۲۰، به نمایش درآمده است. بطری که قرار است رایحه لالیک دو لالیک درون آن قرارگرفته و با تعداد محدودی، تولید شود.

این برند عطر ساز فرانسوی در این رابطه توضیح می‌دهد: «رنه لالیک (Rene Lalique) در سال ۱۹۲۰ میلادی تصمیم به ساخت رایحه ویلا گرفت. او برای این منظور با خانواده‌اش در یک هتل پنج ستاره اقامت گزیدند و این هتل بعدها تبدیل به نمادی برای طراحی خاص و منحصربه‌فرد فرانسوی شد. اکنون نیز برای جشن گرفتن ۱۰۰ سالگی این اتفاق، بطری‌های عطر هیروندلس که توسط رنه لالیک برای اولین بار در همان سال‌های ابتدایی قرن بیستم طراحی‌شده‌اند، اکنون با شکل و شمایلی مدرن‌تر و با کریستال‌هایی آبی‌رنگ که نماد خالص بودن و آزادی است، می‌توانند این جشن تولد ۱۰۰ سالگی را به زیبایی هرچه تمام جشن بگیرند.»

همچنین برای این بطری خاص برند فرانسوی، رایحه زنانه لالیک دو لالیک در نظر گرفته‌شده است که می‌تواند با ویژگی‌های درخشنده و خاص خود و همچنین استفاده از نت‌های گل، به جذابیت این رویداد بیفزاید.

در نخستین قسمت از هرم نت‌های اصلی این رایحه یا همان نت‌های گشایشی، گل‌های یاسمن، رُز و میخک به چشم می‌خورند. همچنین آکورد گل زنبق نیز برای رساندن توانایی‌های نت‌های گشایشی به سرحد، خود، استفاده‌شده است. در قلب نت‌های یا همان نت‌های میانی، برگ کشمش سیاه، گلابی و تمشک سیاه می‌توانند بازیگران خوبی برای یک رایحه خاص از طرف برند لالیک باشند. درنهایت و در آخرین طبقه از هرم نت‌های اصلی، ترکیبی از نت‌های وانیل، چوب صندل و مُشک سفید به چشم می‌خورند که می‌توانند به‌عنوان امضای تخصصی این رایحه به‌حساب بیایند.

هرم نت‌های اصلی رایحه لالیک دو لالیک

نت‌های گشایشی: عصاره گل رُز، یاسمن، گل میخک، زنبق

نت‌های میانی: برگ کشمش سیاه، گلابی، تمشک سیاه

نت‌های پایه: چوب صندل، وانیل، مُشک سفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *