اخبار, برندها

برندمجارستانی «مارگالیتی» از دو رایحه جدید گیاهی خود رونمایی کرد

مارگالیتی (Mar Galliti)، نام یک برند فعال در حوزه لوازم بهداشتی گیاهی مراقبت از پوست است که توسط زیتا گیوروکوویک (Zita Gyurokovics)، یک عطرساز حرفه‌ای و رایحه درمان گر، در کشور مجارستان، تأسیس شد. در سومین ماه از سال ۲۰۲۰ یعنی مارس، این برند، دو رایحه تازه‌وارد را به فهرست سبد تولیدات خود بانام‌های دان (Dawn به معنای افق) و داسک (Dusk به معنای هوای گرگ‌ومیش)، اضافه کرد.

مؤسس این برند در رابطه با جدیدترین محصولات خود می‌گوید: «من همیشه علف‌های سبز و گل‌های وحشی را که در روبروی خانه‌مان قرار داشتند به یاد می‌آورم. آنجا یک زمین سرسبز و زیبا بود که اسب‌ها و گاوها در آن به زندگی مشغول بودند. مرزهای این زمین سرسبز را درختان و چوب‌های مختلفی که در آنجا قرار داشتند تشکیل داده بودند و ما نیز به‌عنوان کودک، هر نوع ماجراجویی را که می‌توانستیم، انجام می‌دادیم. هنوز هم می‌توانم صدای قورباغه‌ها در باتلاق‌های کوچک آنجا، ساعت بیدار شدن پرندگان در هنگام صبح و رایحه جذاب درختان و گل‌های آنجا را در فصل‌های مختلف سال، به یاد بیاورم. داستان تولد این دو رایحه نیز بر اساس، یک روایت مشابه و با نت‌های یکسانی انجام‌گرفته است که البته درنتیجه کار، بسیار با یکدیگر متفاوت هستند.»

بطری‌های زیبا در این رایحه‌ها نیز توسط طراحی سرامیک کار، تونده روزیسکا (Tunde Ruzicska) صورت گرفته است که هر یک از آن‌ها، با الگوهای طراحی منحصربه‌فردی همراه شده و با تکنیک‌های خاص، به این شکل و شمایل، درآمده‌اند.

رایحه دان

ابری بارنگ سفید که در بالای جریان آب، همچون مه، سایه افکنده است. همه‌چیز به خاطر این رطوبت، به شکل شبنم و شبیه آن درآمده‌اند. زیبا و خالص. پرازانرژی.

هرم نت‌های اصلی

نت‌های گشایشی: لیموترش، فلفل قرمز، شِوید

نت‌های میانی: بابونه، ملیسا (Mellisa)، تولسی (Tulsi)، گل مریم

نت‌های پایه: خزه، وتیور (vetiver)، سیستوس (cistus) کنیاک (cognac)

رایحه داسک

با نوری کم‌رمق اما زیبا به رنگ صورتی و زرد که حاصل از نور تازه متولدشده خورشید در هنگام هوای گرگ‌ومیش است، رنگ سبز گیاهان اگرچه هنوز هم تاریک جلوه می‌کنند اما با همین نور کم نیز می‌توان سبز بودن آن را تشخیص داد. طعم گرمای لذت‌بخش نور خورشید بر روی پوست و احساس یک روز لذت‌بخش.

هرم نت‌های اصلی

نت‌های گشایشی: لیموترش، شِوید

نت‌های میانی: گل میموزا، یاسمن، ایلنگ ایلنگ، بابونه، ملیسا، تولسی

نت‌های پایه: خزه، وتیور، آنجلیکا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *