راهنمای خرید عطر

راهنمای خرید عطر برای هدیه به آقایان خوش‌تیپ

مرد خوش‌تیپی را سراغ نداریم که بدون عطر و ادکلن از منزل بیرون بیاید و آقایان خوش‌سلیقه زیادی را می‌شناسیم که حتی در زمان حضور در منزل نیز عطری مخصوص استفاده می‌کنند تا همیشه خوش‌بو و شیک به نظر برسند. در نتیجه کاملاً مشخص است که عطر و ادکلن بهترین هدیه برای آقایان شیک‌پوش به حساب می‌آید. اما خرید عطر و ادکلن برای آقایانی که اهمیت زیادی به عطر می‌دهند،‌ کار ساده‌ای نیست و باید عطری به مرد خوش‌تیپ خود هدیه بدهید که بوی این عطر از دقت‌نظر و عشق شما حکایت داشته باشد. از طرف دیگر این عطر باید رایحه‌های خاص و به یادماندنی داشته باشد و بوی خوش آن برای همیشه یادآور عشق و محبت باشد. این موارد دست به دست هم داده تا خرید عطر برای هدیه به آقایان به کار دشواری تبدیل شود و ترفند‌های خاص خودش را داشته باشد. به همین منظور برای اینکه کار شما را برای خرید عطر مردانه و هدیه این عطر راحت‌‌تر کنیم، راهنمای خرید عطر برای هدیه به آقایان خوش‌تیپ آماده کرده‌‌ایم و مطمئن هستیم به لطف این راهنما، نه تنها عطری خاص برای مرد رؤیاهای خود خریداری خواهید کرد، بلکه رایحه این عطر نوید از عشق بی‌پایان شما به این آقای خوش‌تیپ حکایت داشته باشد.

Processed By eBay with ImageMagick, z1.1.0. ||B2

هدف هدیه دادن عطر را مشخص کنید

عطر را به دلایل مختلفی استفاده می‌کنیم، گاهی اوقات می‌خواهیم خودمان را تحویل بگیریم و برای دل خودمان عطر می‌زنیم، بعضی مواقع نیز قصد جذب جنس مخالف را داریم و می‌خواهیم حسابی خوش‌تیپ کنیم و عطر بزنیم و با رایحه این عطر دلبری کنیم. به این ترتیب قبل از هدیه عطر، باید شخصیت مردی که قصد خرید عطر برای وی داریم را در نظر بگیرید و هدف هدیه دادن عطر را مشخص کنید.

سبک زندگی مردی که می‌خواهید عطر به وی هدیه بدهید را در نظر بگیرید

آقایان روحیه‌های مختلفی دارند و سبک زندگی هر فرد، نقش مهمی در سلیقه وی در انتخاب عطر دارد. برای نمونه مردان جوان و ورزشکاری که اهل فعالیت و تحرک هستند، عموماً به عطرهایی با رایحه‌های مرکبات و بوهای تازه علاقه دارند. در نتیجه خرید عطری با رایحه‌ای سنگین برای چنین مردی فایده ندارد. از طرف دیگر مدیران و تاجرین علاقه زیادی به عطرهایی با رایحه‌های سنگین و نافذ دارند تا به لطف رایحه این عطرها، اعتمادبه‌نفس بیشتری پیدا کنند. مردهایی که شغل‌های حساس مانند پزشکی دارند نیز در بیشتر مواقع از عطرهایی با رایحه‌های ملایم و آرام‌بخش استفاده می‌کنند.

مناسبت استفاده عطر را در نظر بگیرید

عطرها و ادکلن‌ها رایحه‌های متفاوتی دارند و به رغم اینکه هیچ عطر ترازاولی را سراغ نداریم که رایحه‌ای نامطبوع داشته باشد، اما هر عطری را باید در مکان و شرایط خاص خودش استفاده کنید، برای نمونه رایحه نافذ عطری که برای مهمانی‌های شبانه و قرارهای دونفره استفاده می‌کنید، برای استفاده در محل‌کار پیشنهاد نمی‌شود و آقایان ترجیح می‌دهند در روزهای کاری عطرهایی با رایحه‌های ملایم ماندگار استفاده کنند.

سن و سال را در هدیه عطر در نظر بگیرید

صنعت عطرسازی در چند دهه اخیر پیشرفت‌های زیادی داشته و عطرهایی را برای گروه‌‌های مختلف سنی شاهد هستیم. به همین دلیل حتماً سن و سالی مردی که قصد هدیه عطر به ایشان دارید را در نظر بگیرید. برای نمونه اگر سن و سالی از مرد رؤیاهای شما گذشته، قطعاً عطری با رایحه‌ای تند و نوجوانانه برازنده این مرد نیست. قانون نانوشته‌ای برای هدیه دادن عطر وجود دارد که بر اساس این قانون نوجوان‌ها و جوانان به عطرهایی با رایحه‌های تند و نافذ علاقه دارند و به هر اندازه که سن افراد افزایش پیدا می‌کند، علاقه آنها به عطرهایی با رایحه‌های ملایم و آرامش‌بخش بیشتر می‌شود.

انتخاب عطر بر اساس شخصیت

برای شما از اهمیت سبک زندگی و شخصیت آقایان در سلیقه آنها برای انتخاب عطر و ادکلن گفتیم، در نتیجه در ادامه برای اینکه کار شما را راحت‌تر کنیم، به شخصیت‌های رایج آقایان و سلیقه آنها در انتخاب عطر اشاره می‌کنیم.

آقایان مبادی‌آداب

آقایان محترم و مبادی‌آداب شخصیتی سنتی دارند و عطرهایی با رایحه‌های کلاسیک برازنده این دسته از آقایان است. در نتیجه اگر قصد هدیه عطر یا ادکلن به این دسته از آقایان را دارید، پیشنهاد می‌کنیم عطرهایی با رایحه‌های دریایی و مرکبات هدیه بدهید.

آقایان جسور و ماجراجو

این دسته از آقایان علاقه دارند همیشه با دیگران تفاوت داشته باشند و یک سر و گردن بالاتر از بقیه قرار بگیرند. در نتیجه برای آقایان جسور و ماجراجو باید دنبال عطرهایی با رایحه‌های خاص بگردید. تجربه نشان داده است عطرهایی با رایحه‌های چوبی و چرمی برای آقایان جسور و ماجراجو مناسب است.

آقایان باهوش و زیرک

این دسته از آقایان روحیه‌ای خلاق دارند و عموماً به عطرهایی با رایحه‌های سحرانگیز و رمزآلود علاقه نشان می‌دهند. در نتیجه رایحه‌های شرقی و چوبی برای این دسته از آقایان گزینه مناسبی است.

آقایانی که زندگی را سخت نمی‌گیرند

این دسته از آقایان روحیه‌ای آرام و بی‌دغدغه دارند و از عطرهایی با رایحه‌های گرم و انرژی‌بخش لذت می‌برند. در نتیجه برای هدیه به این دسته از آقایان سراغ عطرهایی با رایحه‌های مرکبات و چوبی بروید.

فصلی که در آن هستید را برای هدیه عطر در نظر بگیرید

همان‌گونه که بهتر از ما می‌دهید رایحه عطر در زمستان با تابستان تفاوت دارد و برای هدیه عطر حتماً به زمستانه یا تابستانه بودن عطر یا ادکلن توجه کنید و بنا به فصلی که در آن هستید، عطر برای هدیه انتخاب کنید.

تمام نکته‌هایی که از خرید عطر برای آقایان خوش‌تیپ می‌دانستیم را با شما درمیان گذاشتیم، اما به همان ترتیب که اشاره کردیم، انتخاب عطری برازنده مرد رؤیاهای شما، کار چندان ساده‌ای نیست و هزار و یک نکته باریک‌تر از مو دارد. در نتیجه در پایان پیشنهاد می‌کنیم اگر شما هم تجربه‌ای در خرید و هدیه عطر مخصوص آقایان دارید، این تجربه‌های سودمند را در قسمت نظرات با ما و دیگر خواننده‌ها به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *