اخبار, برندها

رایحه ادکلن «هیرو»؛ هدیه‌ای از طرف برند سیمرایز به کادر پزشکی جهان در بحبوحه COVID-19

رایحه‌های مختلف در انواع و اقسام گوناگونی عرضه‌شده و توسط برندهای سازنده، به مشتریان عرضه می‌شوند. رایحه‌هایی که از ادوپرفیوم های رنگارنگ گرفته تا ادکلن و ادو فقایش و ادوتویلت های متنوع، هر یک داستان خاص و سرگذشت مربوط به خود را داشته که از طریق همین منحصربه‌فرد بودن نیز می‌توانند، در تاریخ این صنعت پرتکاپو، جاویدان بشوند.

ادکلن ها نیز جزء تفکیک‌ناپذیر از همین دسته‌های متنوع رایحه‌های خوشبو هستند که از تنوع بی‌نظیری در هرم نت‌های اصلی‌شان بهره می‌برند. ادکلن موسوم به هیرو (Hero به معنای قهرمان) نیز که به‌صورت مشترک توسط چندین طراح حرفه‌ای عطر از سراسر دنیا، طراحی‌شده است، با این هدف و فلسفه، تولد خود را در سال جاری میلادی جشن می‌گیرد که بتواند در بسیاری از کشورهای دنیا (چه‌بسا تمام کشورها)، هدیه‌ای باشد به همه‌کسانی که پیش‌گامان مبارزه با ویروس COVID-19 هستند.

این هدیه که بابیان «سپاس از شما» به متصدیان پزشکی سراسر دنیا، طراحی‌شده است، توسط نیروی خبرگی و هنرمندی هفده نفر از بهترین طراحان دنیا، تولیدشده است که با درآمیختن نیروی بی‌نظیر خود، رایحه «قهرمان» را تولید کرده‌اند. درواقع، هر یک از طراحان، با توجه به مهارت و تجربه کاری خود، یک ماده اولیه خاص را به درون این رایحه افزوده تا بتوانند درنهایت، به این محصول نهایی برسند.

گروه موسوم به سیمرایز (Symrise)، این رایحه را برای تقدیم کردن به همه‌ی خدمتگزاران حوزه پزشکی در کشورهای درگیر تولید کرده است تا بتواند در حد توان خود، راحتی برای کارکنان و دعای خیر خود را برای آن‌ها، پیشکش کند.

این رایحه که در هرم نت‌های اصلی خود از همان شیوه سنتی ادکلن ها (مرکبات در نت‌های گشایشی و نت‌های معطر، شکوفه‌های پرتقال و … در دیگر طبقات) بهره می‌گیرد از دیگر مواد اولیه‌ای همچون آمبروستار (Ambrostar، یک ماده اولیه ساختگی برای خود برند سیمرایز)، وانیل و مُشک برای هرچه غنی‌تر کردن خود، بهره برده است.

همه‌ی این انرژی و فلسفه جذاب و خلاقانه ساخت رایحه، می‌تواند در آکوردهایی همچون نارنگی، ترنج، نعناع تند و زنجبیل در نخستین طبقه از هرم نت‌های اصلی یا همان نت‌های بالایی، خود را به‌خوبی نشان دهد. شیرینی امبرت (ambrette) که با گل زنبق و رُز در قلب نت‌ها ترکیب‌شده است و همچنین گرمای لذت‌بخش چوب صندل، وانیل، چوب گویاک و وتیور (vetiver) از ماداگاسکار در نت‌های پایه، جذاب‌ترین و منحصربه‌فردترین عطر را می‌توانند به ارمغان بیاورند.

قیمت این رایحه نیز که توسط فروشگاه‌های آنلاین این برند به فروش می‌رود با محاسبه مالیات، ۶۹ یورو بوده که قرار است صد درصد مبلغ فروش حاصل از آن، به انجمن حمایت از بیماران کرونایی و مقابله با این ویروس، اختصاص داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *