اخبار

«مون بلوم رُز»؛ یک نام محبوب و تازه وارد از برند گورلین فرانسه برای سال ۲۰۲۰

ازآنجایی‌که رایحه‌های خوشبو درواقع، تفسیری از یک سفر بی‌نهایت و جذاب به سمت مقصدی زیبا و بی‌انتها هستند و می‌توانند تصور انسان از اجزای طبیعت و محیط را به‌کلی با ترکیبی که درون خود، قرض گرفته‌اند تغییر دهند و ازآنجایی‌که هرکسی می‌خواهد با بوییدن رایحه‌های مختلف، از دغدغه‌های ذهنی خود فرار کرده و به سمت آسایش روح و روانش از مجرای طبیعت پیش رفته و رازهای آن را به شیوه هرم نت‌های اصلی و آکوردهای مورداستفاده در یک عطر خاص کشف کند، هر رایحه‌ای جدای از ترکیب، برند و نوع مواد اولیه، داستان خاص خود را دارد.

برند نام‌آشنا و محبوب گورلین فرانسه (Guerlain) نیز برای رسیدن به این سفر فرح‌بخش و دعوت از دوستداران طبیعت و زیبایی‌های آن، از طراح خبره این صنعت یعنی تیری واسر (Thierry Wasser) دعوت کرده تا یک رایحه جدید را به سبد محصولاتش اضافه کند.

رایحه موسوم به مایسون گورلین (Maison) از منابعی بهره می‌برد که تنها یادآور ابداع و الهام گیری خالص از طبیعت هستند؛ یعنی جایی که در آن، طراح از آکوردی همچون روغن بهارنارنج به‌واسطه منحصربه‌فرد بودنش استفاده کرده است تا پتانسیل رایحه را به‌خوبی به نمایش بگذارد. همچنین جالب است بدانید که تمامی مواد اولیه‌هایی که در رایحه‌های برند گورلین استفاده می‌شوند، بانام جالب گورلیناد (Guerlinade) شناخته می‌شوند.

مهم‌ترین بازیگران این مواد اولیه برای برند فرانسوی، نت‌هایی همچون، گل رز، وانیل، گل زنبق، دانه‌های تونکا، ترنج و دانه‌های کشیده هستند. این آکوردهای می‌توانند بی‌نقص بودن شاهکارهای هنری گورلین را به نمایش گذاشته و از طریق فرمول‌های خاصی که گورلین برای ساخت عطرهایش استفاده می‌کند، دوستداران خاص و پروپاقرص خود را داشته باشند.

ادو پرفیوم مون گورلین (شکوفه های رُز)

ادوپرفیوم جدید برند گورلین که بانام مون بلوم آو رُز (Mon Bloom of Rose) شناخته می‌شود، می‌تواند به‌واسطه نت‌های اصلی‌اش، یک ترکیب منحصربه‌فرد زنانه را به نمایش بگذارد. در این ترکیب، آکورد گل رُز می‌تواند به‌عنوان مهم‌ترین بازیگر، نقش ایفا کند. ملکه تمام گل‌ها و جواهر مواد اولیه گورلیناد، به زیبایی هرچه‌تمام‌تر، قدرت رؤیایی خود را در این ادوپرفیوم تازه‌وارد به نمایش گذاشته است.

آقای واسر طراح رایحه در مورد این عطر جدید می‌گوید: «گل رز، بیانگر همه‌چیز در این ادوپرفیوم است. آکوردی که با ترکیب شدن با دیگر نت‌ها، قدرت خود را به همه نشان داده است.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *