اخبار

آکوا کولونیا ؛ رایحه ای خاص و انرژی بخش برای فوریه ۲۰۲۰!

در اوایل ماه فوریه سال ۲۰۲۰، کلن جذاب و خوش بوی لیچی اند وایت مینت (LYCHEE & WHITE MINT) که به سری رایحه‌های موسوم به آکوا کولونیا (۴۷۱۱ Acqua Colonia) تعلق دارد قرار است به‌زودی، به مرحله تولید نهایی و بازارهای جهانی رسیده و این بار نیز درست مانند سری قبل از همین رایحه، با نت‌هایی غیرقابل‌انتظار و جدید همراه خواهد بود.این سری از کلن بانام ۴۷۱۱، قرار است درون خود، نسخه‌هایی از نت‌های اصلی را مشاهده کند که می‌توانیم آن‌ها را در کلن‌های کلاسیک مشاهده کنیم. نت‌هایی که نه‌تنها می‌توانند انرژی شخص را تا حد قابل قبولی، بالا ببرند بلکه حتی احساس سرزندگی، شادابی و احساس مثبت را نیز برای شخص، به ارمغان خواهند آورد.

آکوا کولونیا

مجموعه کلن آکوا کولونیا ، درست به همین خاطر طراحی‌شده است تا بتواند احساسات ما را قوی‌تر، شاداب‌تر و حساس‌تر کرده و با ترکیبی از نت‌های غیرمنتظره‌اش، احساس خوب شادمان را به ارمغان بیاورد. درواقع بر اساس گفته‌های طراح و برند این کالکشن جدید، می‌توانیم ویژگی‌هایی مانند احساس سبکی بخشیدن، صلح و آرامش ذهنی را ازجمله ویژگی‌هایی بدانیم که در این رایحه جدید، به ودیعه گذاشته‌شده‌اند.آخرین ساخته این سری از رایحه‌های ۴۷۱۱ آکوا کولنیا نیز در طراحی‌اش، از طبیعت ناب و خوش عطر و بو و همچنین از درخت همیشه‌سبز چینی لیچی (Litchi) و نعناع سفید به‌عنوان آکوردهای نهایی نت‌های آن، استفاده‌شده بود.

آکوا کولونیا

در رایحه جدید از این مجموعه ۲۰۲۰ نیز، طراح برای نت‌های گشایشی، از آکوردهایی زیبا، میوه‌ای، آب‌دار و شادی‌آور استفاده کرده که برای تکمیل کردن رایحه و بخشیدن حس شادی نهایی به آن، از همین رایحه درخت لیچی چینی، بهره برده است.شیرینی غیر زننده میوه‌ها می‌توانند در این رایحه، برای ساعت‌ها ماندگاری داشته و استفاده از لیچی در این رایحه می‌تواند به شادتر شدن حال شخص کمک کرده و نعناع نیز، خاصیت خنک‌کنندگی را برای پوست فرد به ارمغان می‌آورد.

طراح رایحه آکوا کولونیا
طراح این رایحه: ناتالی گراسیا-ستو

این مجموعه جدید و میوه‌ای جدید که جذابیت خاص خود را دارد، از همین ماه فوریه ۲۰۲۰ و به‌عنوان بطری‌های ۵۰ میلی‌لیتری و ۱۷۰ میلی‌لیتری ادکلن، توسط این برند عرضه خواهد شد.

مجموعه جدید ۴۷۱۱ آکوا کولونیا لیچی و نعناع

طراحی این رایحه: ناتالی گراسیا-ستو

نسخه:۲۰۲۰

نت‌های کلیدی به‌کاررفته: درخت همیشه‌سبز چینی لیچی و نعناع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *