اخبار

آکوا کولونیا ؛ رایحه ای خاص و انرژی بخش برای فوریه 2020!

در اوایل ماه فوریه سال 2020، کلن جذاب و خوش بوی لیچی اند وایت مینت (LYCHEE & WHITE MINT) که به سری رایحه‌های موسوم به آکوا کولونیا (4711 Acqua Colonia) تعلق دارد قرار است به‌زودی، به مرحله تولید نهایی و بازارهای جهانی رسیده و این بار نیز درست مانند سری قبل از همین رایحه، با نت‌هایی غیرقابل‌انتظار و جدید همراه خواهد بود.این سری از کلن بانام 4711، قرار است درون خود، نسخه‌هایی از نت‌های اصلی را مشاهده کند که می‌توانیم آن‌ها را در کلن‌های کلاسیک مشاهده کنیم. نت‌هایی که نه‌تنها می‌توانند انرژی شخص را تا حد قابل قبولی، بالا ببرند بلکه حتی احساس سرزندگی، شادابی و احساس مثبت را نیز برای شخص، به ارمغان خواهند آورد.

آکوا کولونیا

مجموعه کلن آکوا کولونیا ، درست به همین خاطر طراحی‌شده است تا بتواند احساسات ما را قوی‌تر، شاداب‌تر و حساس‌تر کرده و با ترکیبی از نت‌های غیرمنتظره‌اش، احساس خوب شادمان را به ارمغان بیاورد. درواقع بر اساس گفته‌های طراح و برند این کالکشن جدید، می‌توانیم ویژگی‌هایی مانند احساس سبکی بخشیدن، صلح و آرامش ذهنی را ازجمله ویژگی‌هایی بدانیم که در این رایحه جدید، به ودیعه گذاشته‌شده‌اند.آخرین ساخته این سری از رایحه‌های 4711 آکوا کولنیا نیز در طراحی‌اش، از طبیعت ناب و خوش عطر و بو و همچنین از درخت همیشه‌سبز چینی لیچی (Litchi) و نعناع سفید به‌عنوان آکوردهای نهایی نت‌های آن، استفاده‌شده بود.

آکوا کولونیا

در رایحه جدید از این مجموعه 2020 نیز، طراح برای نت‌های گشایشی، از آکوردهایی زیبا، میوه‌ای، آب‌دار و شادی‌آور استفاده کرده که برای تکمیل کردن رایحه و بخشیدن حس شادی نهایی به آن، از همین رایحه درخت لیچی چینی، بهره برده است.شیرینی غیر زننده میوه‌ها می‌توانند در این رایحه، برای ساعت‌ها ماندگاری داشته و استفاده از لیچی در این رایحه می‌تواند به شادتر شدن حال شخص کمک کرده و نعناع نیز، خاصیت خنک‌کنندگی را برای پوست فرد به ارمغان می‌آورد.

طراح رایحه آکوا کولونیا
طراح این رایحه: ناتالی گراسیا-ستو

این مجموعه جدید و میوه‌ای جدید که جذابیت خاص خود را دارد، از همین ماه فوریه 2020 و به‌عنوان بطری‌های 50 میلی‌لیتری و 170 میلی‌لیتری ادکلن، توسط این برند عرضه خواهد شد.

مجموعه جدید 4711 آکوا کولونیا لیچی و نعناع

طراحی این رایحه: ناتالی گراسیا-ستو

نسخه:2020

نت‌های کلیدی به‌کاررفته: درخت همیشه‌سبز چینی لیچی و نعناع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *