اخبار

رایحه یوزو برند آکوا دی پارما ؛ حس خوب طراوت

به‌احتمال‌زیاد، تاکنون نام برندهایی متفاوتی در حوزه عطر و پوشاک به گوشتان خورده است. برندهایی که هر یک، کالکشن های خوشبوی منحصربه‌فرد و مختص به خود رادارند که برای آن‌ها از طراحان حرفه‌ای متخصص و فرمول‌های مجزایی استفاده می‌کنند. درواقع شاید برای مثال، در دو مجموعه از دو برند، نت‌های چوبی و میوه‌ای به‌کاررفته باشد اما فرمول نهایی و بوی استشمام شده از آن‌ها، زمین تا آسمان تفاوت کند. این درست، زیبایی همین صنعت جذاب عطر و ادکلن است.

برند موسوم به آکوا دی پارما (Acqua di Parma) نیز یکی از همین شرکت‌های قدرتمند است. برندی که از سال ۱۹۱۶ تاکنون، یعنی قدمتی بیش از ۱۰۰ سال داشته و با این اصلت و تجربه، هم درزمینهٔ پوشاک و هم رایحه‌های خوشبو، خوش می‌درخشد.

رایحه‌های موسوم به اسمانتوس (Osmanthus) و کاملیا (Camelia) این برند نیز که توسط طراح و خود شرکت، بانام «امضاهایی از طرف خورشید» هویدا شده‌اند، می‌توانند به‌خوبی، حس زیبای تعادل طبیعت و طراحی شدن استادانه را به رخ رقیبان بکشند. میوه موسوم به یوزو (Yuzu) نیز یکی دیگر از آکوردهایی است که در این رایحه، می‌تواند قدرت انفجاری جذاب میوه‌های اسیدی را برای فرد به ارمغان بیاورد.

رایحه یوزو برند آکوا دی پارما

اثرانگشت رایحه یوزو برند آکوا دی پارما

این شرکت در مورد رایحه یوزو برند آکوا دی پارما گفته است: «رایحه‌ای انرژی‌زا و اثربخش که نت‌های ترش و شیرین میوه‌ای را یک جا، ترکیب کرده و حس متفاوتی از میوه‌های اسیدی و مرکبات را برای فرد، به ارمغان می‌آورد.»

جالب است بدانید که میوه یوزو، یکی از نادرترین مرکبات در کشور ژاپن بوده و اکنون نیز جدیدترین آکورد، برای رایحه بخشی به محصولات برند آکوا دی پارما، تلقی می‌شود. در این رایحه، تازگی میوه یوزو با رایحه دیگر مرکبات و آکوردها مانند ترنج، گل نیلوفر آبی (لوتوس)، گل میموزا (mimosa)، برگ‌های گل بنفشه و گل یاسمن ترکیب‌شده است تا بتواند فرمول نهایی را به سرحد پتانسیل خود برساند.

هرم نت‌های اصلی

نت‌های بالایی: ترنج، فلفل، یوزو

نت‌های میانی: میموزا، گل نیلوفر آبی، برگ بنفشه، یاسمن

نت‌های پایه: مُشک، چوب صندل، شیرین‌بیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *