اخبار

عطر زنانه جدید از برند کلاز پورتو (Claus Porto)، آگوا فلورس

Claus-Porto-Flores

برند کلاز پورتو (Claus Porto) برند تاریخی صابون، شمع و عطر از کشور پرتقال است که به تازگی عطر جدیدش را معرفی کرده است. این عطر با نام آگوا فلورس (Agua Flores) به معنی گل‌های آبی به بازار عرضه شده است. این ششمین و آخرین نمونه از کالکشن Água de Colónia است. آگوا فلورس محصولی با رایحه‌هایی خنک و سبک است که توسط عطرساز بریتانیایی لین هریس (Lyn Harris) طراحی شده است.

آگوا فلورس

آگوا فلورس، سفری در طول پرتقال

این کالکشن سفری در طول پرتقال است که در مکان‌هایی نمادین، از شمال تا جنوب توقف می‌کند. این عطر جدید ما را به مجموعه جزایر آزورِس می‌برد. در مورد این عطر لین هریس از طبیعت آتشفشانی این جزیره و گل‌های سفید زیبای آن الهام گرفته است.

در توضیحات این عطر توسط برند کلاز پورتو (Claus Porto) آمده: “آگوا فلورس عطر زنانه‌ای است الهام گرفته از جزایر جادویی اقیانوس اطلس، که نام خودش را از گل‌های بسیار آن می‌گیرد. جزایری که تکه سنگی آذرین هستند پوشیده از گیاه که از درون اقیانوس بیرون زده و تنگ‌دره های عظیم الجثه اش نفس تان را خواهد گرفت. جایی که زمان به نظاره ایستاده است و آنقدر زیباست که هم دوست دارید آن را پیش خودتان مخفی نگه دارید و هم دوست دارید تا زیباییش را به همه نشان دهید. در طول تمام سال مخصوصا در فصل بهار دامنه های کوه‌هایش پوشیده از گل های کمیابی می‌شود. منظره ی بسیار زیبایی که باعث شده مسافران اولیه نام آن را جزیره ی گل ها بگذارند.”

آگوا فلورس

آگوا فلورس و عطرهای مشابهش

این جزیره و وفور گل در آن الهام بخش بسیاری از برند‌ها از سال گذشته شده است از جمله برند آکوا دوز آزورِس (Aqua dos Azores) که عطر زنانه با نام و ایده ی مشترک با این عطر به بازار داده است. در واقع این دو محصول خیلی از هم دور نیستند. محصول برند آکوا دوز آزورس با نام Flores  نت هایی از گل مریم، میخک زینتی و شکوفه ی پرتقال دارد. اما توجه این مدل از برند کلاز پورتو روی نت‌هایی از گل یاسمن است که رایحه پایه شیرین و غیر آلی به آن می‌دهد که بسیار لطیف و مطابق مد روز است. مجموع رایحه‌های این عطر آن را شبیه به ورژن خنک و ملایمی از عطر Alien Mugler  می‌کند. این عطر هر چه بیشتر به نوت‌های پایه نزدیک می شود رایحه ای شیرین تر به خود می گیرد. در مجموع این عطر تفسیر مجددی است از آکوردهای پرطرفدار روز که با وجود اینکه غلظت ادو تویلت را دارد شفافیتی شبیه به کلن ها دارد.

آگوا فلورس در تاریخ دوم مارچ ۲۰۲۰ به صورت ادو تویلت در یک شیشه ی با کیفیت در اندازه ی ۱۲۵ میل و به صورت اسپری سفری ۱۰ میل عرضه می‌شود. شیشه ی این عطر توسط سازنده ی تاریخی کریستال در پرتقال یعنی شرکت آتلانتیس تولید شده است.

نت های بالایی: نارنج، لیمو، ماندارین

نت های میانی: گل یاسمن، سنبل خطایی، تخم هویج (Carrot Seed)، فلفل سیاه و ریشه زنبق

نت های پایه: علف وتیور، چوب صندل، لوبیا تونکا، بنزوئین و جیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *