اخبار

عطر الاین میراژ به رنگ سال ۲۰۲۰!

عطر الاین میراژ (Alien Mirage) و الاین من میراژ (Alien Man Mirage) در همین ماه فوریه سال ۲۰۲۰ که دومین ماه از سال جدید میلادی محسوب می‌شود به‌عنوان عطرهایی با تولید نسخه، تولید خواهند شد که می‌توان آن‌ها را یک تفسیر و سبک جدید از همان عطرهای اِلاین (سال ۲۰۰۵) و اِلاین من (سال ۲۰۱۸) دانست.

ایده و طرح اصلی مربوط به یک رایحه جدید را می‌توان از این جملات احساسی و سرزنده سازنده و طراح این عطرها به‌خوبی فهمید که می‌گوید: «در وسعت یک بیابان وسیع و سوزان، حتی یک سراب نیز می‌تواند با تازگی و حس خوبی که برای فرد قرارگرفته در آن فضا ایجاد می‌کند، پس از یک طوفان سهمگین، به آن فرد زندگی و امید بخشیده و مانند یک گل زیبا که می‌تواند حامل پیام امید وزندگی باشد، برای آن فرد امید را زنده کند.»

عطر اِلاین میراژ

رایحه های این عطر

ادو تویلت الاین میراژ را می‌توان به‌عنوان یک رایحه از جنس گل دانست که با یک امضای خاص آب مانند و رقیق ترکیب‌شده تا بتواند طعم و بوی قدرتمند، واضح، کریستال مانند خود را که حاصل ترکیب شدن سه دنباله اصلی است، برای فردی که از آن استفاده کرده، به ارمغان بیاورد.

  • آشکارساز معدنی که توسط نت‌های تند از جنس فلفل قرمز ایجادشده‌اند
  • آشکارساز سرابی شکل که با نت‌هایی از گل یاس و نیلوفر آبی مزین شده است
  • آشکارسازی بانام گیج‌کننده که با مُشک سفید و چوب موسوم به هینوکی (Hinoki)، غنی‌شده است
عطر اِلاین میراژ

عطر الاین میراژ به‌صورت بطری‌های ۶۰ میلی‌لیتری ادوتویلت در دسترس خواهد بود. همچنین، الاین من میراژ نیز به‌عنوان یک رایحه ادو تویلت خالص و درخشان توصیف‌شده که با نت‌های چوبی، چرمی و آبی و خانواده آن‌ها ایجاد و طراحی‌شده است. این رایحه، درون خود، آکوردهای معدنی درخت ارس را با نت‌های آبی (Aquatic) ترکیب‌شده و برای اینکه بتواند تأثیرگذاری بیشتر و بهتری داشته باشد، رایحه چرم و نعناع هندی (Patchouli) نیز به آن اضافه‌شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *