متفرقه

کمپین برند آکوا دی پارما ، در خانه بمانید!

برند آکوا دی پارما Acqua di Parma کمپین خیریه ای با نام #StayHome راه اندازی کرده اند که قرار است مبارزه جهانی با ویروس کرونا را پشتیبانی کند. آنها در این کمپین اعلام کردند که در ماه آوریل ۱۰۰ درصد سود فروش اینترنتی محصولاتشان را که شامل خوش بو کننده های خانه، عطرها و محصولات آرایشی بهداشتی می باشد صرف مبارزه با ویروس کرونا می کنند.

در این دوران پر استرس و شک، دیدن اینکه برند های بزرگ وکوچک برای کمک پا پیش می گذارند دلگرم کننده است. شرکت هایی که با حمایت های مختلفی مثل تولید ژل ضدعفونی دست و حراج محصولاتشان به نفع خیریه ها به این مبارزه جهانی کمک می‌کنند. این برند با این حمایت فوق العاده به کشور خودش ایتالیا که توسط این  پاندمی به سختی ضربه خورده است کمک می‌کند.

لارا بوردس Laura Burdese مدیرعامل این برند در مورد کمپین برند آکوا دی پارما می گوید:

در این ایام سخت که رنج، ایتالیا را در هم ریخته است این بسیار طبیعی است که برند آکوا دی پارما حرکتی قوی در راستای همبستگی با مردم بردارد. با این کمپین ما سهم خودمان را انجام می‌دهیم و عشقی که به سرزمین مادریمان داریم را نشان می‌دهیم. این کمپین اتحاد، راهی است تا بتوانیم کمک قابل لمسی را به مردم چه از لحاظ احساسی و چه از لحاظ اقتصادی انجام دهیم، آن هم در زمانی که مردم ما با این وضعیت اورژانسی دست و پنجه نرم می‌کنند.

برند آکوا دی پارما از شما می خواهد که در شبکه های اجتماعی با تگ کردن @acquadiparma_official و هشتگ #StayHome به این کمپین بپیوندید. البته لازم به ذکر است که در تمام این دوران تمامی سفارش های اینترنتی این برند دلیوری رایگان دارند.

مقاله مربوط به مجموعه تازه این برند را نیز مطالعه کنید : آکوا دی پارما ، یک مجموعه جدید مراقبت از مو رونمایی کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *