متفرقه

آکوا دی پارما ، یک مجموعه جدید مراقبت از مو رونمایی کرد

آکوا دی پارما (Acqua di Parma)، یک نام‌آشنا و با اصالت است که در حوزه عطر و ادکلن و این رایحه‌های خوشبو، به فعالیت مشغول است. برندی که از شهر پارما ایتالیا متولدشده است و معنای لغوی آن نیز (رایحه‌های متعلق به پارما) است. برندی که در این سال‌ها توانسته با معرفی کالکشن ها و نسخه‌های متعدد و جذاب عطرهای خوشبو، به‌خوبی با دیگر رقبایش، پیش برود.

اکنون این برند ایتالیایی از یک مجموعه متفاوت در اوایل سال ۲۰۲۰ رونمایی کرده است. این مجموعه درواقع، یک کالکشن مربوط به مراقبت از مو و استایل کلی افراد است.

در این مجموعه آکوا دی پارما، می‌توانیم سه شامپو متفاوت را مشاهده نماییم. یکی شامپو ملایم برای موها، دیگری شامپو تقویت‌کننده و نسخه سوم نیز براق‌کننده مو است. همچنین در کنار این سه شامپو برای مراقبت و نگهداری از مو، این شرکت ایتالیایی، در این مجموعه، کرم مخصوص، خاک رس مدل و همچنین واکس جدیدی را نیز در نظر گرفته است.

درواقع، تعریفی که آکوا دی پارما از مجموعه جدید خودکرده است، آن را متعلق به نو دامادهایی دانسته که دیگر با کمک این مجموعه جدید، نیازی به استفاده از همین نسخه‌های متفاوت در آرایشگاه‌ها ندارند و می‌توانند در قالب این مجموعه باقیمت ۶۶ پوند، همه‌چیز را یک جا داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *