اخبار

آکوا رواندا ؛ برندی جذاب با رایحه هایی گیرا از شرق آفریقا

در اوایل هشتمین ماه از سال ۲۰۱۸ یعنی ماه اگوست، برند رواندایی عطر یعنی آکوا رواندا (AQUA RWANDA) در شهر کیگالی یعنی پایتخت کشور آفریقایی رواندا، تأسیس شد.برندی که در همان ابتدای تأسیس خود، دو رایحه متفاوت را که یکی پرفیوم و دیگری ادوتویلت بودند، طراحی و تولید کرد.یک ماه پس‌ازآن، این دو نسخه از برند تازه‌وارد توانستند حتی به خطوط هوایی این کشور نیز راه پیدا کنند و طولی نکشید که تبدیل به یکی از پرفروش‌ترین عطرها در بین دیگر عطرهای جهانی شدند.

آکوا رواندا

رایحه احساسات

این رایحه جدید که با عنوان «رایحه احساسات» شناخته می‌شد، درواقع دارای یک شخصیت سبز، احیاکننده، نشاط‌آور و با خلق‌وخوی طبیعت بود که می‌توانست هرکسی را مجذوب خود کند.در قلب این عطر و به‌عنوان نت‌های میانی که تشکیل‌دهنده یکی از مهم‌ترین آکوردهای هر رایحه‌ای هستند، نت‌های میوه‌ای سبز و سبکی مانند نکتار انبه و حتی کشمش بی‌دانه قرمز دیده می‌شوند که حس خوب احساسات و پر بودن از عواطف، از نشانه‌های این نت میانی به‌حساب می‌آید.

آکوا رواندا

همچنین طراح این رایحه، برای اینکه بتواند حس نهایی را به سرحد پتانسیل خود برساند، از چوب صندل و نعناع رواندایی و آکوردهای چوبی بهره برده که همگی به هر چه جذاب‌تر شدن رایحه نهایی، کمک کرده‌اند.رواندا یک کشور در شرق قاره آفریقا است که به سبزی و خرمی، سرزمین‌های طبیعی جذاب، آتش‌فشان‌های منحصربه‌فرد، کوه‌های در معرض دید و حیات‌وحش بسیار دیدنی، شناخته می‌شود. این سرزمین که نام مستعار آن «سرزمین هزاران تپه» است، توانسته به‌عنوان یک سرزمین طبیعی و دیدنی، توریست‌های زیادی را به سمت خود جلب کند.

آکوا رواندا

رایحه آکوا رواندا از این برند نیز شامل یک نسخه ادو پارفوم و ادوتویلت بوده که هردوی آن‌ها در بطری‌های ۵۰ و ۱۰۰ میلی‌لیتری در دسترس هستند. قیمت ادوتویلت در نسخه ۵۰ میلی‌لیتری،۳۵ پوند و در نسخه ۱۰۰ میلی‌لیتری نیز ۵۵ پوند است، نسخه ادوپارفوم نیز باقیمت‌های ۴۵ و ۶۵ پوندی عرضه می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *