اخبار

مجموعه عطر جدید آرمانی کالکشن نسخه محدود مخصوص ۲۰۲۰

هریک از برندهای مطرح و یا حتی نوپا در سطح جهانی که قصد معرفی یک محصول جدید خود رادارند، معمولاً با ترکیبی جدید از رایحه‌ها و یا حتی مجموعه‌ای از رایحه‌های متفاوت، کار خود را جلو برده تا بتوانند جذابیت بیشتری برای افراد مختلف داشته باشند.مجموعه عطر جدید آرمانی (ARMANI) نیز یکی از همان‌هایی است که حتماً تاکنون نام آن به گوشتان خورده و با آن آشنایی دارید.

برند لباس و پوشاک و مد که این بار با یک مجموعه جذاب و خوش‌بو بانام کد کالکشن (Code Collection)، می‌خواهد طیف بیشتری از افراد را نیز در بربگیرد.

مجموعه عطر جدید آرمانی

درباره کالکشن جدید برند آرمانی

مجموعه عطر جدید آرمانی ، شامل جدیدترین ترکیب و طراحی موجود بوده که در آن می‌توانیم تمایل نت‌های موجود به سمت نت‌های شرقی به‌عنوان اصل ماجرای این رایحه را مشاهده کنیم. همچنین طراح این رایحه جدید سال ۲۰۲۰ آرمانی، برای هرچه جذاب‌تر شدن و فلسفه گرایانه تر شدن آن، از رایحه درخت تانکا (Tonka Bean) بهره برده که برای هرچه کامل‌تر شدنش، زعفران و رایحه گل زنبق را نیز اضافه کرده است.

جدیدترین نسخه از این کالکشن بانام آرمانی کد ابسولو گولد (Code Absolu Code) نیز با یک بطری زیبایی طلایی‌رنگ از راه رسیده است که برای نشان دادن مردانه بودن این رایحه، آرمانی از بازیگر سرشناس هالیوود، ریان رینولدز (Ryan Reynolds) کمک گرفته است.

مجموعه عطر جدید آرمانی

ترکیبات عطر جدید آرمانی

ترکیب اصلی این رایحه، با نت‌های سیب سبز و نارنگی‌های طعم دار شروع‌شده که با نگاهی به قلب نت‌ها یا همان نت‌های میانی، می‌توانیم به نت‌های تند و همچنین، رایحه چرم و ادویه‌ای رسیده که برای هرچه جذاب‌تر شدن رایحه نهایی، با گل زنبق خوش‌بو، ترکیب‌شده‌اند. همچنین طراح، برای اینکه بتواند یک رایحه اعتیادآور و اشتیاق آور را تولید کند، از گیاه لوبان (Benzoin) برای ترکیب شدن با درخت تونکا استفاده کرده است تا هم محصول غنی‌تری درنهایت به دست آید و هم به کیفیت نهایی آن افزوده شود.

چوب درخت سدر و درخت موسوم به گویاک (Guaiac) نیز می‌توانند در این رایحه، نتیجه نهایی را تبدیل به یک محصول مدرن کنند.

همچنین برند آرمانی برای این کالکشن تولید محدود خود، یک نسخه دیگری از بطری‌های عطر را نیز در نظر گرفته است. این بطری که ازنظر اندازه و حجم، با بطری قبلی برابر است، تنها این تفاوت را دارد که با امضای خود آقای آرمانی، عرضه می‌شود. امضایی که به رنگ طلایی و مشکی، بر روی این بطری‌ها، به‌خوبی نقش بسته است.

مجموعه عطر جدید آرمانی

هرم نت‌های این کالکشن جدید:

نت‌های بالایی: سیب سبز و نارنگی و پرتقال

نت‌های میانی یا قلب نت‌ها: زعفران و گل زنبق

نت‌های پایه: درخت تونکا، چوب سدر، عصاره درخت گویاک و گیاه لوبان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *