اخبار

وقتی که هوش مصنوعی به کمک شخصی سازی رایحه ها می‌آید!

از تاریخ هفتم فوریه تا سیزدهم فوریه، بازدیدکنندگان رویداد هتل نیوروک ، می‌توانند از یک ماشین پیشرفته‌ای که مجهز به انواع حسگرها و سیستم هوش مصنوعی شده است تا بتواند آینده این صنعت را که شاید همان تلفیق ماشین و هوش مصنوعی با انواع رایحه‌ها باشد، به نمایش بگذارد. درواقع، اکنون در هتل ایس (Ace)، یک تجربه شخصی‌سازی‌شده برای کسانی به وجود آمده است تا بتوانند به‌گونه‌ای متفاوت، رایحه موردنظرشان را تجربه کنند.

طرفداران رایحه‌ها و عطرهای مختلف، می‌توانند در هتل ایس نیویورک از ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۲:۰۰ شب حاضرشده و با استفاده از همین ماشین جذاب قرارگرفته در این رویداد، یک تجربه خاص و البته شخصی‌سازی‌شده متعلق به خودشان را رقم بزنند.

هوش مصنوعی

درباره این ماشین

شرکت آمریکایی-هلندی موسوم به «سن ترونیکس»(ScenTronix)، این افتخار را برای خود پیداکرده است تا بتواند از این ماشین جدید که با کمک الگوریتم‌های مربوط به هوش مصنوعی می‌تواند رایحه دلخواه فرد را ایجاد کند، در نیویورک رونمایی کند.درواقع بر اساس گفته‌های مؤسس این شرت آقای فردریک دورینک، این ماشین درست همان چیزی است که خیلی‌ها تاکنون دنبالش بوده‌اند. شاید یک دستگاهی که بتواند به‌راحتی، رایحه موردنظر فرد که مدت‌ها به دنبال آن بوده است را تنها با کمک فن‌آوری‌های مدرن و هوش مصنوعی خود، تحویل او دهد. تجربه و افقی جدید به روی آن‌ها گشوده و حتی هیجان بیشتری را نیز به دنیای رایحه‌ها، اضافه می‌کند.

هوش مصنوعی

درواقع باوجوداینکه در سالیان گذشته و به لطف شرکت‌ها و برندهای مختلف و قدرتمند در سراسر دنیا، عطرها و رایحه‌های بسیار متنوع و متفاوتی در انواع گوناگون، به بازارهای جهانی، رسیده است اما سؤال اصلی کماکان در این حوزه، باقی‌مانده است.سؤال این است که افراد چگونه می‌توانند بدون داشتن شرکت، منابع اولیه و محصولات گران‌قیمت، یک تجربه خاص را در رایحه‌های متنوع، آزمایش کنند. درواقع این دستگاه می‌تواند با دسترسی بسیار سریع‌تر، دسترسی بسیار شخصی‌سازی‌شده تر و هم‌چنین قیمت به‌صرفه‌تر، پاسخ این سؤال را مشخص کند.

اما جدای از این دستگاه هوش مصنوعی جدید و جذاب موجود در این رویداد، بازدیدکنندگان حاضر در آن می‌توانند، به انواع مختلف رایحه‌ها، رایحه‌های آزمایشی که هنوز به تولید نهایی نرسیده‌اند نیز دسترسی داشته، نظر بدهند و در مورد آن‌ها تصمیم‌گیری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *