برندها

مجموعه جذاب عطر برند گورلین برای سال نو چینی!

برای اینکه سال نو چینی خوشبوتر از سال‌های گذشته و یا به عبارتی، همان‌گونه‌ای برگزار شود که یک برند عطر انتظار دارد آن‌گونه باشد، مجموعه جذاب عطر برند گورلین (Guerlain) یک مجموعه خاصی را برای سال نو جدید چینی در نظر گرفته است. این مجموعه جذاب که توسط این برند با قدمت فرانسوی تهیه‌شده است، تعدادی از رایحه‌های خوشبو و جذاب را که همگی بارنگ قرمز در نظر گرفته‌شده‌اند، به نمایش می‌گذارد.

این کالکشن خوشبو، دو رایحه متفاوت را برای دوستداران این برند و سال نو چینی به ارمغان می‌آورد. یکی بانام آکوا آلگوریا روزا روزا و دیگری نیز ادکلن ایمپریال است که در شیشه‌های قرمزرنگ و با تعداد محدود برای سال ۲۰۲۰، تولیدشده‌اند. این مجموعه فرانسوی همچنین شامل روغن‌های خوشبو رقیق برای جوانان و یک بسته خوردنی قرمزرنگ نیز است.

مجموعه جذاب عطر برند گورلین

همچنین، ترکیب این رایحه‌های آکوا آلگوریا روسا روسا و ادکلن ایمپریال، با نسخه‌های اصلی تولیدی مجموعه جذاب عطر برند گورلین تفاوتی نداشته و بدون تغییر باقی‌مانده‌اند. رایحه اولی این مجموعه از روغن ترنج، لیچی، کشمش سیاه و لیمو به‌عنوان ابتدایی‌ترین رایحه‌های این عطر، تشکیل‌شده است. در قلب رایحه آکوا نیز می‌توانیم بوی گل رز و گل پئونی را در نت چوبی به همراه مشک سفید، استشمام کنیم.

رایحه دوم در این مجموعه که بانام ادکلن ایمپریال شناخته می‌شود، با نت ابتدایی پرتقال، گل شاه‌پسند، مرکبات، لیمو، روغن بهارنارنج تشکیل‌شده است که ترکیب این رایحه‌ها با نت‌های آروماتیکی مانند رزماری، سدر و همچنین میزان اندکی از درخت تانکا، همراه شده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *