اخبار

با کالکشن جدید بالدسارینی بیشتر آشنا شوید

برند عطر و ادکلن بالدسارینی امبره (Baldessarini Ambre)، به‌تازگی و در همین اوایل سال جدید میلادی، کالکشن جدید خوش‌طعم و بو از رایحه آفقایش (Eau Fraiche) خود را طراحی و تولید کرده است که ترکیبی از نت‌های جذاب و آکوردهای خوشبو است. امضای تخصصی کالکشن جدید بالدسارینی ، ترکیبی از نت‌های چرم و مُشک بوده که برای تقویت رایحه نهایی و هرچه جذاب‌تر شدن آن، طراح، به استخوان‌بندی رایحه، آکوردهای چوبی مانند بلوط را نیز اضافه کرده است.

درواقع نباید فراموش کرد که در این‌گونه مواقع یعنی هنگامی‌که یک برند عطرسازی، می‌خواهد نسخه جدیدی را طراحی و تولید کند، خط‌مشی نسخه اورجینال از این رایحه مدرن را نیز حفظ کرده و فقط سعی می‌کند تا نت‌های جدیدی را به آن اضافه کند.

به همین خاطر، این برند نیز در رایحه ۲۰۲۰ خود، از آکوردهای هندوانه برای هرچه شیرین‌تر کردن و طراوت بخشیدن به محصول نهایی، استفاده کرده است. همچنین، رایحه‌های ادویه‌جات که می‌توانند نمادی از محصولات مدیترانه‌ای باشند، در این ترکیب اضافه‌شده و درنهایت نیز، دیگر مؤلفه‌هایی مانند گل بنفشه و سیب‌های خوش‌طعم، می‌توانند پیوند ناگسستنی و قدرتمند خود را در ترکیب با دیگر رایحه‌ها، به‌خوبی نشان دهند.

کالکشن جدید بالدسارینی

درواقع باوجوداینکه طراح این کالکشن جدید ، رایحه موردنظر را یک رایحه نشاط‌بخش نامیده است اما بازهم غنا و مردانه بودن رایحه، از نسخه اورجینال این مجموعه دور نشده و کماکان با همان هارمونی و به‌عنوان یک مجموعه جذاب از بالدسارینی تولید و عرضه‌شده است.

همان‌گونه که این برند اعلام کرده است، کالکشن بالدسارینی امبره آفقایش، یک رایحه گیرا با طعم مدیترانه‌ای بوده که با ترکیب آکوردهای آن، تبدیل به یک محصول لوکس مدیترانه‌ای شده است. پرفروش‌ترین رایحه و مجموعه این برند، درواقع هدف خود را جدا کردن مردان از پسران دانسته که می‌تواند بازتابی از مردان با اعتمادبه‌نفس و خوش استایل، باشد.

کالکشن جدید بالدسارینی

درواقع شاید بتوان در تعریفی ادیبانه، این رایحه را نمودی از دریای بی‌کران و وسعت بی‌انتهای آن دانست که در افق‌های دور، می‌تواند پیوند بین زمین و آسمان آبی را رقم بزند. نمادی از آزادی بی‌پایان و تمام ناپذیر که هر ممکنی را تبدیل به «باید» می‌کند.

هرم نت های اصلی این کالکشن

نت‌های بالایی: هندوانه، ترنج، نت‌های خوش بوی دیگر

نت‌های میانی یا قلب نت‌ها: سیب، بادام‌هندی، بنفشه، گل مریم و چوب درخت سرو

نت‌های پایه: چوب صندل، چرم، عنبر، بلوط و پاچولی (نعناع هندی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *