متفرقه

جذابیت بصری در فروشگاه برند کارنر بارسلونا اسپانیا!

هیچ‌گاه بحث زیبایی‌شناختی در میان انسان‌ها، انتهایی نداشته و هرکسی با تخیل و ذهن بی‌نهایت خود، می‌تواند همان چیزی را متصور شود که شاید سال‌ها بعد، در خانه‌ای، اداره‌ای یا هر مکان دیگری، همان نوع تفکر و چینش ذهنی، به‌عنوان چیدمان آن مکان، جا خوش کند. منظورمان از زیبایی‌شناختی، در این مطلب، دکوراسیون و نماهای جذابی است که برندها و شرکت‌های مختلف می‌توانند با تصورات و تخیل خود به زیبایی هرچه‌تمام‌تر، آن را به دنیای واقعی منتقل کنند.

برند کارنر بارسلونا (Carner Barcelona) نیز به‌تازگی، اولین فروشگاه به‌اصطلاح پرچم‌دار خود را در قلب این شهر زیبای اسپانیا، گشوده است.

برند کارنر بارسلونا

برند کارنر بارسلونا در رابطه با این گشایش می‌گوید: «شهر بارسلونا، درست همان‌جایی بوده است که در تصورات ما به‌عنوان یک منبع الهام‌بخش برای پیشبرد اهدافمان انتخاب‌شده بود. شهری که فروشگاهمان را درست در میدان گلدن اسکور (Golden Square) آن گشوده و تنها چند قدم دیگر با به واقعیت پیوستن رویاهامان فاصله‌داریم. در این فروشگاه، شما می‌توانید شاهد الهام گیری و جذابیت‌های بصری از معماری کاتالان (Catalan) باشید.

یک مکان آرامش‌بخش و تمیز که چینش دکوراسیون و همچنین ترکیب رنگ‌های آن در کنار آجرهای سفیدرنگی که در دیواره این فروشگاه به چشم می‌خورند، همگی نشان از یک فضای رمانتیک و جذاب دارند. اتمسفر این فضا به‌گونه‌ای است که می‌تواند روح انرژی‌بخش مدیترانه‌ای و حس آرامش‌بخش را به جسم انسان هدیه دهد.»

به نظر شما در فروشگاه های عطر و ادکلن ، چگونه عطر اصل را ازتقلبی تشخیص دهیم؟ هر اطلاعاتی که لازم دارید در مقاله “چگونگی تشخیص عطر اصل از تقلبی” وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *