اخبار

«اجازه می دهم عاشقم باشی»؛ رایحه جدید بلومارین ایتالیا و جذابیت های آن

همان‌طوری که میدانید، هر رایحه‌ای که توسط برندهای مختلف ساخته می‌شود، دارای سه نت اصلی یا در اصطلاح، یک هرم سه‌گانه از نت‌ها است که درست مانند آکوردهای یک موسیقی، می‌توانند اثرگذاری متفاوت خود را بر روی حس بویایی داشته و با ترکیباتی که درون خود دارند، طعم و رایحه متفاوتی را ایجاد کنند.

امروزه نیز استفاده از استوقدوس به‌عنوان یک آکورد جذاب و خوشبو در این رایحه‌ها، در حال گسترش است. در سال جدید میلادی، برند مربوط به مد و پوشاک ایتالیایی موسوم به بلومارین (Blumarine)، تحت لیسانس آنجلینی بیوتی (Angelini Beauty)، در حال تولید و عرضه یک رایحه جدید است که با نت‌های شرقی خوش‌طعم و بوی خود، یک رایحه مخصوص بانوان است.

رایحه جدید بلومارین ، درست جایی است که همین استوقدوس معروف با هسته مرکزی نت‌هایی ازگل‌های سفید و آکوردهای چرم همراه شده است. همچنین، لمسی از آکوردهای مردانه‌تر مانند گل شمعدانی و نعنا هندی یا همان پاچولی (Patchouli) نیز در جدیدترین ساخته دست برند ایتالیایی، به چشم می‌آیند.

رایحه جدید بلومارین-I let you love me

همان‌گونه که این برند اعلام کرده است: «این رایحه، بازتابی از احساسات شیرین و جذاب بوده که نشان‌دهنده عواطف منحصربه‌فرد زنانه است. درواقع این عطر جدید، می‌تواند جوششی از احساسات و زیبایی‌ها را برای یک عشق به‌یادماندنی، به یادگار بگذارد.»

نام رایحه جدید بلومارین نیز ”I let you love me” انتخاب‌شده که به معنای «اجازه می‌دهم عاشقم باشی» است. درواقع این نام، از روی یک آهنگ معروف خواننده اهل کشور کوزوو، ریتا اورا (Rita Ora) انتخاب‌شده است.

هرم نت‌های اصلی رایحه جدید بلومارین

نت‌های بالایی: عصاره‌ای از فلفل سیاه جنگلی، آکوردهایی از استوقدوس، روغن گیاه ایلنگ ایلنگ

نت‌های میانی یا قلب نت‌ها: روغن گل شمعدانی، شکوفه‌های پرتقال

نت‌های پایه: پاچولی یا نعنا هندی، وانیل، لورنوکس (Lorenox)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *