متفرقه

همکاری برند پوشاک بوهومان با قهرمان رشته MMA

ورزش حرفه‌ای و صنعت پوشاک، دو عبارت و حوزه جداناپذیری هستند که در تکمیل یکدیگر می‌توانند بهترین نتیجه را دریافت کنند. درواقع در هر شاخه ورزشی که نگاه می‌کنیم، می‌توانیم سرنخ یک برند خاص را در آن حوزه مشاهده کنیم. از فوتبال محبوب جهانیان گرفته که هر تیم اسپانسر و شرکت پوشاک خود را دارد تا همه‌ی ورزش‌های دیگر. البته درست است که برندهایی مانند آدیداس آلمان و نایک آمریکا، سلطه بیشتری روی صنعت پوشاک ورزشی دارند اما بازهم این باعث نخواهد شد که دیگر برندها، دست از رقابت جذاب خود در این حوزه، بردارند.

برند فعال در صنعت پوشاک موسوم به بوهومان (Boohooman) نیز به‌تازگی کالکشن لباس‌های ورزشی را تولید و عرضه کرده که در آن از قهرمان رشته MMA یعنی جان جونز (Jon Jones) برای معرفی مجموعه جدید، استفاده کرده است.

برند بوهومان

مدیر شرکت پوشاک برند بوهومان آقای سمیر کمانی (Samir Kamani) در اظهارنظری گفته است: «جان جونز، بدون شک، بهترین مبارز و ورزشکار MMA در طول تاریخ است. ارزش‌ها و اعتقادات شرکت ما با او، اکنون بر روی دو خط موازی قرارگرفته است تا بتوانیم همکاری و تجارب خود را روزبه‌روز گسترش دهیم.»

این هکاری های برند های پوشاک و عطر با سلبریتی ها و دیگر افراد مشهور،باعث زیباتر شدن رقابت و متنوع تر شدن محصولات برند ها می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *