نت و رایحه

بیرون را به داخل خانه بیاورید؛ بهترین عطرهای سبز و ادکلن بارایحه گل

با فاصله گرفتن از شرایط عادی زندگی در این روزها و تجربه رفتن به طبیعت و ماندن در آن بسیار دشوار شده است. مخصوصا اگر در یک منطقه شهری یا نزدیک در آن زندگی می‌کنید. خب چگونه می‌توانید فضای بیرون را در داخل خانه تجربه کنید؟ ازآنجایی که این روزها در خانه محدود شده‌ و نمی‌توانیم به باغ‌های عمومی برویم، بهتر است از برترین عطرها و ادکلن ها مخصوصا ادکلن بارایحه گل استفاده نماییم. 

عطر ورساچه ورسنس (Versace Verscense)-ادکلن بارایحه گل

عطر ورساچه ورسنس (Versace Verscense)

عطر و رایحه‌ایی را انتخاب کنید که بوی تازگی و درخشانی آن به همان اندازه که شما آن را به لباس های خود می زنید عالی باشد. عطر ورساچه ورسنس (Versace Verscense) از رایحه‌های لیمو سنگی و لیمو ترش سبز است که بوی غروب آفتاب را میدهد و رایحه های گل آن مانند نسیم مدیترانه‌ایی نرم است. آسان و بی‌دردسر است.

عطر کلین پروینس (Clean Provence)-ادکلن بارایحه گل

عطر کلین پروینس (Clean Provence)

کلین پروینس (Clean Provence) یک ادکلن بارایحه گل های سبز و عطری با شکوه با رایحه های مرکبات است که لبخندی به چهره شما می‌بخشد. این عطر از رایحه‌های تازه و با نشانه‌های از رایحه اسطوخودوس است که دارای خواص ضد اضطراب است. این عطر ما را یاد  شکوفه‌های پنبه مانند ابرهای کرکی در یک روز بهاری به بیرون رانده شده می‌اندازد که واقعاً بیرون را به داخل منزل می آورد.

عطر ورساچه وانیتاس (Versace Vanitas)-ادکلن بارایحه گل

عطر ورساچه وانیتاس (Versace Vanitas)

ورساچه وانیتاس (Versace Vanitas) ترکیبی خیره کننده از گلهای سفید است که با رایحه گل فریزیا (freesia) احاطه شده که در یک  بطری طلاکاری شده بسیار زیبا ریخته شده است. حتی اگر  در خانه خود کار می کنید، با وجود این عطر،  احساس زرق و برق می کنید. بلو اسپورت  (Blue Sport) بیش ازاستفاده از رایحه‌های  رایج مرکبات و ادویه جات و ترشی جات، با رایحه ای غیر منتظره از سیب سبز، مریم گلی و نعناع است که برای مردی طراحی شده که آرزو می کند به جای اینکه مجبور باشد در خانه بماند در استادیوم بود.

عطر تیری مگلر آنجل رز (Thierry Mugler Angel Rose)-ادکلن بارایحه گل

عطر تیری مگلر آنجل رز (Thierry Mugler Angel Rose)

عطرهای رویایی و گلدار، بیرون را به داخل منزل می کشاند. ما عاشق تیری مگلر آنجل رز (Thierry Mugler Angel Rose) هستیم که در بطری کریستالی نمادین خود از رایحه گل صد تومانی، گل رز و گل میموسا  تشکیل شده است که ترکیبی از دسته‌ گلهای تازه است که از یک باغ چیده شده. رالف لورن عاشقانه (Ralph Lauren Romance) یک عطر جذاب از گل سرخ ، گل فریزیا با رایحه  بابونه آرامش بخش و لیمو است که به شما حس خوبی می‌بخشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *