اخبار

عطر زنانه کاشارل ؛محصولی تازه از مجموعه “بله من هستم!”

Yes I Am Fabulous
جدید ترین عطر زنانه کاشارل-بله من هستم

جدید ترین عطر زنانه کاشارل (Cacharel) به نام «بله من شگفت آور هستم!» (Yes I Am Fabulous) را به کالکشن “بله من هستم” (Yes I Am) اضافه کرد. عطر های قبلی این کالکشن شامل «بله من هستم!» و «بله من در ابتدا صورتی هستم» (Yes I Am Pink First) هستند.

چهره ی تبلیغاتی جدید ترین عطر زنانه کاشارل بازیگر کانادایی شی میچل (Shay Mitchell) است که برای بازی در سریال های Pretty Little Liars ، You و Dollface مشهور است. کمپانی کاشارل در تبلیغ این کالکشن می گوید:

این کالکشن از سه عطر، سه رایحه و سه رنگ تشکیل شده که نسل تازه زنان توانمند را تجلیل می کند. زنانی متفاوت از هم که صراحت کلام دارند و مصمم هستند هر آنچه که می خواهند و لیاقتش را دارند به دست آورند و در همان حال علاقه ی وافری به سلبریتی ها دارند و علاقیاتشان در مورد آخرین مدهای آرایشی را با هم به اشتراک می گذارند. در این کالکشن ماموریت حقیقی برند ما توانمند سازی دختران جوان برای بیان هویت، استقلال و منحصر به فرد بودنشان است. در این کالکشن هر یک از آنان می تواند رنگی را انتخاب کند که نمایانگر شکل شخصیت آنهاست: دختران قوی می توانند «بله من هستم» قرمز رنگ را انتخاب کنند، دختران خودمانی می توانند «بله من صورتی هستم» را انتخاب کنند و دختران غیر قابل پیش بینی هم می توانند محصول جدیدِ «بله من شگفت آور هستم» (رنگ بنفش) را انتخاب کنند.

نت های بالایی:  هل، شاه توت، ریواس و فلفل صورتی.

نت های میانی: یاس رازقی، گل زنجبیل وگل آفتاب پرست ارغوانی.

نت های پایه: چوب صندل، وانیل و شیرِ فندق تازه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *