متفرقه

طراحی زیبای تخت خواب از برندهای کاث کیدستون و اشلی ویلد

برند فعال درزمینهٔ مد و سبک زندگی موسوم به کاث کیدستون (Cath Kidston)، با تازگی و با همکاری شرکت پیشتاز در صنعت نساجی جهان یعنی اشلی ویلد (Ashley Wilde)، کالکشن جذابی را برای تختخواب‌های منازل رونمایی کرده است. این مجموعه جدید از همکاری برندهای کاث کیدستون و اشلی ویلد ، برای بهار و تابستان سال ۲۰۲۰، تدارک دیده‌شده‌اند.

این کالکشن برندهای کاث کیدستون و اشلی ویلد ، شامل ۴ طراحی منحصربه‌فرد و جذاب است که می‌خواهد روح و سبک طراحی برند کاث کیدستون را برای مشتریان، به نمایش بگذارد. البته علاوه بر کیفیت بالا در دوخت و نوع مواد اولیه استفاده‌شده در این مجموعه، طرح‌های زیبا و برجسته‌ای نیز برای چشم‌نوازتر بودن محصول نهایی، در نظر گرفته‌شده‌اند که با الگوهای طراحی بسیار خاصی، دیده می‌شوند.

طراحی زیبای تخت خواب از برندهای کاث کیدستون و اشلی ویلد

 یک نمونه جذاب در این کالکشن، موسوم به Twilight Garden و به معنای باغ شامگاه است که با طرح متفاوت، رنگارنگ و طرح کلاسیک خود، ظاهر جذابی را به اتاق‌خواب می‌بخشد. طرح British Birds به معنای پرنده‌های بریتانیایی، در این مجموعه نیز می‌توانند بیننده را در اعماق طبیعت فروبرده و ذهن و روح او را به مناطق جنگلی با هزاران گل و پرنده‌های جذاب، پیوند بزنند. جنس این مجموعه، بر اساس گفته‌های سازنده،۱۰۰ درصد از پارچه است.

طراحی زیبای تخت خواب از برندهای کاث کیدستون و اشلی ویلد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *