برندها

CH Beasts and CH Beauties ازبرند Carolina Herrera

تحت مجوز موسسه (Puig)، برند مد اسپانیایی (Carolina Herrera) جدیدترین نسخه های محدود عطر های(CH Beauties) و (CH Beasts) را برای خط تولید محبوب CH خود ارائه می دهد. همانطور که از برند مشخص است، در این جهان پر از رنگ و ظرافت، زن و مرد در مدینه فاضله ای جمع می شوند که از کمترین ارتباط با طبیعت سرچشمه می گیرد.

CH Beasts: Limited Edition 2020

(CH Beasts) یک سفر احساسی را بر اساس شخصیت و کارکتر موفق عطر(CH MEN) آغاز می کند و با زنده کردن شخصیت یک گربه وحشی ظهور میکند. رایحه ای فراموش نشدنی (CH Beasts) کاملاً مطابق با ذات گربه سانان است که از قدرت و مردانگی حاصل می شود. تجربه ای بی نظیر که مظهر زیبایی و پیچیدگی نگاه یک ببر است.

نسخه مردانه عطرها ترکیبی از رایحه های تند، آبی و چوبی شرقی هستند که روح وحشی طبیعت را ارزش می دهد. آغاز تند و تیز آن حکایت از نت های میانی آبی، سبز و بالزامیک دارد، در حالی که نت پایه یک رایحه گرم، شرقی و چوبی را نشان می دهد.

نت های بالا: فلفل سیاه، ریشه های آنجلیکا، انواع توت ها

نت های میانی: نت های آبی، پوست درخت گل حنا، برگ بنفشه

نت های پایه: گشنیز، وانیل ماداگاسکار ، گل لادن

CH Beauties: Limited Edition 2020

(CH Beauties) رایحه ای پر جنب و جوش، تازه و درخشان است که به شما آزادی میدهد و بال های شما را باز میکند تا برای پرواز آماده شوید. رایحه فراموش نشدنی (CH Beauties) با ظریف ترین و زنانه ترین زوایای زیبایی کاملاً مطابقت دارد. (CH Beauties) یک تجربه منحصر به فرد را نشان می دهد که زیبایی ظریف چنین باغ پر رایحه ای را در خود جای داده است

نت های اولیه عطر زنانه، یک ترکیب میوه ای از مرکبات را ارائه می کند. نت های میانی یک دسته پر گل و درخشان را نشان می دهد که بر روی یک پایه چوبی و خامه ای با ریشه شرقی قرار گرفته است.

نت های بالایی: نارنگی سبز، گلابی ترد

نت های میانی: نروولی، یاس، گل صد تومانی

نت های پایه: چوب صندل، کهربا، وانیل

زیبایی بطری ها نیز قابل ستایش است! شکل بطری ها همانند مدل های پیشین آنها باقی مانده، در حالی که این طرح کاملاً مطابق با روح وحشی نسخه های تولید محدود است. بطری (CH Beasts) آقایان  با مخمل سبز پوشانده شده است و با تصویر گربه وحشی تزئین شده است ، در حالی که (CH Beauties) زنانه با مخمل زرد روشن روشن پوشانده شده است و با تصاویر پروانه ای تزئین شده و روبان زرد تزئین شده توسط آویز آرم CH به آن متصل است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *