اخبار

همکاری برند چانل و بازیگر فرانسوی ،ماریون کوتیلارد

برند معروف و نام‌آشنای چانل ، به‌تازگی اعلام کرده است که بازیگر معروف، خانم ماریون کوتیلارد (Marion Cotillard)، چهره جدید این شرکت برای کمپین تبلیغاتی‌اش خواهد بود. درواقع برند چانل و بازیگر فرانسوی ، قرار است برای رایحه نمادین موسوم به نامبر فایو (No.5) خود، با یکدیگر همکاری کنند.

همکاری برند چانل و بازیگر فرانسوی و در واقع این کمپین تبلیغاتی ازآنجایی اهمیت دارد که ماریون کوتیلارد، تاکنون در هیچ‌یک از تبلیغات مربوط به عطرها و رایحه‌ها برندهای مختلف، ظاهرنشده بوده و این برای اولین بار است که می‌خواهد خود را در تبلیغات عطر و ادکلن نیز، نشان دهد.

برند چانل در مورد رایحه جدید خود و خانم کوتیلارد گفته است: «او از ابتدای زمانی که بازیگر شده، به برند چانل، وفادار بوده است. درواقع می‌توان گفت که شخصیت و پرسپکتیو این بازیگر، در هر فیلمی متغیر بوده و متناسب با سبک فیلم می‌تواند به‌عنوان یک زن آزاد با سرنوشتی استثنائی، شخصیت جدیدش را خلق کند.»

همکاری برند چانل و بازیگر فرانسوی -نامبر فایو

اوایل سال جدید میلادی یعنی چیزی حدود دو ماه پیش، چانل از دو نسخه تولید محدود خود رونمایی کرد. یکی عطر موسوم به چانس (Chance) بوده و دیگری نیز چانس آتندره (Chance Eau Tendre) بوده که یک روغن معطر برای شست و شوی مو است. البته رایحه‌ای با ترکیبی از نت‌های اصلی میوه‌ای و گل نیز با همین نام چانس آتندره، توسط چانل، طراحی و تولیدشده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *