اخبار

مداد شمعی شنل ، نقاشی معطر برای بزرگسالان!

چرا باید عطر مورد علاقه تان را حتما اسپری کنید وقتی که می‌توانید تنها آن را با یک مداد شمعی نرم ابریشمی به روی بدنتان بکشید؟

برند شنل که به خاطر عطرهای لوکس و گران قیمتش مثل عطر اسطوره ای شنل شماره ۵ معروف است، حالا مرزهای سنتی عطرسازی را درنوردیده و دست به تولید مداد شمعی های معطری برای مشتریانش زده است. این محصول لیمیتد ادیشن که از ست چهار تایی مداد شمعی معطر تشکیل شده است، مدادهایی است که در چهار رنگ  مختلف تولید شده است. این مدادها با عطرهای کالکشن Chanel Chance  معطر گردیده است. این ست ۸۰ دلاری با اینکه گران قیمت است اما رایحه  فوق العاده اش و سادگی اش در استفاده به قیمتش می‌ارزد. رایحه ی عطر Chanel Chance  رایحه ی اصلی این برند است با نت هایی از وانیل، یاس، مشک و زنبق. سه عطر دیگری هم که برای این عطرهای مدادی انتخاب شده است از همین کالکشن، ترکیب رایحه ای نزدیک به محصول Chanel Chance دارند و شاید تنها در یک یا دو نت با این عطر تفاوت داشته باشند.

مداد شمعی شنل

برای مثال عطر Chance Eau Tendre که در یکی از مدادها استفاده شده نت هایی از گریپ فروت، یاس و مشک دارد. عطر Chance Eau Fraiche هم نت هایی از لیمو، گل یاس و چوب درخت ساج دارد. آخرین عطری که برای این مجموعه استفاده شده است Chance Eau Vivre هم نت هایی از گریپ فروت، پرتقال خونی، گل یاس، چوب سدار و زنبق دارد.

شیوه استفاده

این مداد شمعی های معطر ساختاری نرم و ابریشمی دارند که به آسانی روی پوست سر می‌خورند و رایحه ای ۲۴ ساعته برای شما به ارمغان می‌آورند. این برند توصیه کرده که این مداد ها را به نقاط نبض بدنتان مثل گردنتان و مچ تان بکشید.

بیشتر از ۱۷ هزار نفر در سایت Sephora عاشق این محصول شده اند. خریداران این محصول معتقدند این محصول مناسب وقتی است که در طول روز بیرون رفته اید و به سادگی می‌توانید عطرتان را تجدید کنید. خریداران همچنین معتقدند این ها بسیار محصولات بامزه و جالبی هستند. این محصول قطعا رنگ آمیزی بزرگسالان را وارد مرحله جدیدی می‌کند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *