اخبار

تابستانی و لذت بخش بودن؛ بهترین معرف های کالکشن جدید برند کیلین

برند آمریکایی موسوم به کیلین (Clean)، از آخرین نسخه رایحه خوشبوی خود که یک عطر تابستانی است رونمایی کرد. این رایحه جذاب، فلسفه طراحی خود را در یک روز ملایم و لذت‌بخش تابستان و در حال که می‌تواند از اوقات فراقت خود به نفع آرامش بخشی به بدن، بهره برد، می‌بیند.همان‌گونه که این برند نیز اعلام کرده است، جدیدترین رایحه این شرکت بانام کیلین کلاسیک سامر دی (Clean Classic Summer Day) به معنای «یک روز کلاسیک و صاف تابستانی»، در طراحی خود از روی مه جذاب اقیانوس و نشستن شن‌های سفیدرنگ متفاوت بر روی پوست انسان، الهام گرفته است. آکوردهایی همچون گلابی، آب نارگیل و نت‌های لذت‌بخش گل‌ها می‌توانند حس منحصربه‌فرد و بی‌نقصی را به یک روز تابستانی ببخشند.

کالکشن تابستانی کیلین

در هرم نت‌های اصلی کالکشن تابستانی کیلین می‌توانیم ترکیبی از نت‌های میوه‌ای تازه و گل‌های معطر را نظاره‌گر باشیم. نت‌هایی که بر روی لایه‌ای از نت‌های گرم و آرامش بخشی همچون وانیل و آب نارگیل، سوار شده‌اند. بهارنارنج، گل فریزیا (freesia)، گل رُز و دیگر نت‌های شیرین نیز، لذت نهایی رایحه را به‌گونه‌ای به مذاق انسان، می‌چشانند که کمتر همانندی می‌توان برای آن یافت.

هرم نت‌های اصلی

نت‌های بالایی: گلابی، بهارنارنج، کاسیس (Cassis)

نت‌های میانی: فریزیا سفید، رُز، گل گالبانوم (galbanum)، شلیل

نت‌های پایه: وانیل، امبروکس (Ambrox)، آب نارگیل، گل آفتابگردان

فلور فرش (Flower Fresh)

دیگر رایحه این کالکشن تابستانی برند کیلین نیز بانام فلور فرش (Flower Fresh) به معنای «تازگی گل» طراحی و عرضه‌شده که همان حس خوشایند نسیم ملایم آفتابی ترکیب‌شده با رایحه گل‌های وحشی و معطر را به فرد منتقل می‌کند.

کالکشن تابستانی کیلین

نت‌های گشایشی این رایحه، با مقدار اندکی از تراشه پوست پرتقال و آکوردی ازگل‌ها که در بستر گرم و مناسب آکوردی همچون مُشک آرام‌گرفته است، دیده می‌شوند.

هرم نت های اصلی

نت‌های گشایشی: ترنج، تراشه پوست پرتقال، آکورد هوای تازه

نت‌های میانی: سوسن آبی، یاسمن، گل گاردنیا

نت‌های پایه: چوب عنبر سفید، مُشک، چوب کشمیری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *