اخبار

همکاری کیم کارداشیان و کریس جنر در عطر جدیدش KKW x Kris

کیم کارداشیان در تازه ترین محصول از برند عطر خانوادگیشان KKW با مادرش کریس جنر همکاری کرده و در روز مادر عطر تازه‌‌ای را معرفی کرده است. این عطر با نام KKW x Kris با قیمت ۴۰ دلار در تاریخ ۱۵ آپریل به بازار عرضه خواهد شد. این عطر رایحه ی چوبی و گل های سفید را که در همکاری‌های قبلی کیم با خواهرانش کلوئی وکورتنی  و کایلی استفاده شده بود ادامه می‌دهد.

هماهنگی رویایی مادر و دختر

کریس جنر ۶۴ ساله در مصاحبه ای درباره این همکاری می‌گوید.

ساختن عطری مشترک با کیم برای روز مادر کاری جادویی بود. ما سال هاست درباره ی این با هم صحبت می‌کردیم و اینکه می‌بینیم این دیدگاه مشترک ما حالا تبدیل به یک محصول زیبا شده است برای ما شگفت آور است. کیم و من سلیقه مشترکی با هم داریم که کار کردنمان با یکدیگر را تبدیل به اتفاقی رویایی می‌کند. ما هر دومان رایحه ای کلاسیک می‌خواستیم که محدودیت سنی نداشته باشد. رایحه ای زیبا می‌خواستیم که هر کسی که آن را استفاده کند را قدرت‌مند کند و حالا فکر می‌کنیم در این عطر به همه آن چیزی که می‌خواستیم رسیده ایم.

کیم کارداشیان ۳۹ ساله هم می‌گوید:

من همیشه دوست داشتم با مادرم عطری مشترک داشته باشیم. بنابراین این عطر اتفاق خاصی برای من است. ما از گیاهانی با رایحه سبک و خنک استفاده کردیم که به وسیله نت های کرمی که علاقه ی شخصی ماست تکمیل می‌شود. این عطر دقیقا بوی مادرم را می‌دهد که همیشه رایحه ی خوبی می‌دهد. من بسیار خوشحالم که که ما توانستیم تا این رایحه اختصاصیمان را تولید کنیم. برای طراحی شیشه ی این عطر از ترکیب رنگی خنثی که در همه جای خانه مان دیده می‌شود الهام گرفته ام و طرح روی این شیشه رابطه ی نزدیکی که بین یک مادر و دختر برقرار است را نشان می‌دهد.

خیریه ویژه کرونا

کیم کارداشیان و کریس جنر تصمیم دارند که به خاطر همه گیری ویروس کرونا ۲۰ درصد از تمام سودی که از فروش این محصول از وب سایت این برند از تاریخ ۱۵ آپریل تا ۵ می به دست می‌آید را به سازمان Blessings In a Backpack اهدا کنند، سازمانی که مسئول تغذیه کودکان محصل محتاج است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *