متفرقه

همکاری برند های پوشاک Ugg و اوادیا برای ساخت یک کالکشن متفاوت

برند های پوشاک و مد نیز درست مانند صنعت‌های بزرگ و سودآور دنیا، به‌سختی مشغول رقابت با یکدیگر بوده تا بتوانند یک خط‌مشی جدیدی را در حوزه صنعت مد، به وجود بیاورند. درواقع، هریک از این برندها و شرکت‌های مطرح جهانی، روش خاص و منحصربه‌فرد خود را برای این تبلیغ داشته و همین نیز باعث جذابیت این صنعت روبه‌جلو و جذاب شده است.

اکنون نیز برند جهانی مربوط به سبک زندگی و مد Ugg با برند نیویورکی موسوم به اوادیا (Ovadia)، همکاری کرده است تا بتواند یک مجموعه نسخه محدود ست لباس و کفش را برای بهار و تابستان ۲۰۲۰، معرفی و تولید کند.

برند های پوشاک Ugg و اوادیا

بر اساس یک گزارش از این شرکت اهل جنوب کالیفرنیا، این مجموعه جدید از لباس ها، شامل مینی بوت های کلاسیک به همراه دو کالکشن لباس مردانه است که تمامی آن‌ها، از طرح‌های برند Ovadia، الهام گرفته‌اند.

همچنین، آریل و شیون اوادیا، موسسان برند اوادیا در اظهار نظری برای این کالکشن لباس سال ۲۰۲۰ گفته اند: «این مسیر طراحی و نوع نگاه ما به طراحی لباس و کفش، درواقع همان چیزی است که ما در برند اوادیا، آن را دنبال می‌کنیم. ما در این کالکشن جدید، روح برند Ugg را با تمرکز و دقت کافی، گرفته وبا نوع نگاهمان به طراحی لباس ها، ترکیب کرده ایم. ترکیبی که در آن، می‌توان شاهد عالی ترین و مرغوب ترین مواد مصرفی بوده که با دقت فراوان، به جزئیات توجه شده است.»

برند های پوشاک Ugg و اوادیا

برند های پوشاک مردانه Ugg و Ovadia برای سال ۲۰۲۰ که از ۲۵۰ تا ۳۰۰ دلار قیمت خورده است، قرار است از دهم ماه فوریه در وبسایت این شرکت و نمایندگی‌های فروش آن، عرضه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *