اخبار

عطر کریستال پیستیل ؛با رایحه جذاب برند D.S & Durga آشنا شوید

برند موسوم به D.S. & Durga یک شرکت خلاق و فعال درزمینهٔ رایحه‌های خوشبو است که در سال ۲۰۰۷ توسط دیوید ست مولتز (David Seth Moltz)، موسیقی‌دان و متخصص و طراح حوزه عطر و با همکاری آقای کاوی مولتز (Kavi Moltz)، در شهر نیویورک آمریکا، متولد شد.

این دو شخص به این موضوع اعتقاد داشتند که هر رایحه‌ی منحصربه‌فردی، توانایی و قدرت نهفته‌ای را درون خود دارد که می‌تواند با استفاده از آن، جهان‌های دیده نشده را به رویمان بگشاید. قدرت هر رایحه‌ای جدای از ترکیبات و نت‌های اصلی به‌کاررفته در آن، درست مانند بینایی و شنوایی انسان، می‌تواند مانند یک ورودی قدرتمند برای فرد عمل کرده و چیزهای جدیدی را پیش رویش بیاورد.یک رایحه جذاب، درست معادل همان چیزی است که می‌توان، بارها و بارها به آن رجوع کرد و مانند یک دوست، دوستش داشت. شاید به عبارتی، این رایحه‌ها، دریچه‌ای به سمت دنیای دیگری باشند. دریچه‌ای که می‌توانیم با استفاده از آن، ارتباط با فضاهای دیگر و دنیایی بزرگ‌تر، برقرار کنیم.

عطر کریستال پیستیل

این‌ها تعاریفی هستند که مؤسسان شرکت آمریکایی، آن را به زیبایی در وصف رایحه‌های منحصربه‌فرد و جذاب این صنعت، گفته‌اند.

آخرین کالکشن ساخته‌شده توسط آن‌ها نیز عطر کریستال پیستیل (Crystal Pistil) بوده و با این هدف، طراحی و تولیدشده است که هم می‌تواند با دیگر رایحه‌ها ترکیب‌شده و کار خود را مانند یک مکمل نهایی، به‌درستی انجام دهد و هم به‌عنوان یک رایحه مجزا، عمل کند.

هرم نت‌های اصلی عطر کریستال پیستیل نسخه ۲۰۲۰

نت‌های بالایی: فلفل قرمز، شبنم‌های معطر قرارگرفته روی گلبرگ‌ها

نت‌های میانی: گل‌های کریستالی، گل یاسمن، پارادیسون

نت‌های پایه: مُشک سفید، سیوتون (Civettone)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *