اخبار

با رایحه جدید«دانس ما بوله فلورز» فرانسوی بیشتر آشنا شوید

رایحه‌های خوشبو در دنیای عطر و ادکلن نیز درست مانند داستان‌های کوتاهی هستند که در کنار یکدیگر، می‌توانند یک مجموعه داستانی جذاب را تشکیل دهند. درواقع اگرچه هر یک از این عطرها را یک داستان در نظر می‌گیریم اما شخصیت‌ها و مواد به‌کاررفته در این داستان که همان آکوردها و نت‌های اصلی ما باشند، چنان می‌توانند حتی با یک تغییر کوچک در هرم نت‌های اصلی، با یکدیگر تفاوت کنند که هزاران هزار رایحه متفاوت و کالکشن منحصربه‌فرد را به ارمغان بیاورند. همین نیز زیباترین جنبه دنیای رایحه‌های معطر هستند.

رایحه فرانسوی موسوم به «دانس ما بوله فلورز» (Dans Ma Bulle de Fleures) نیز یک عطر متفاوت و درواقع بنا به همان تشبیه زیبای اشاره‌شده، یک داستان منحصربه‌فرد است که می‌تواند قدم زنی در یک باغ، بین سبک زندگی مدرن و طبیعی بودن، یک حباب ازگلی زیبا به همراه زیبایی ذاتی، حیرت‌انگیز، نشاط‌آور و جذاب را برایمان به ارمغان بیاورد.

رایحه دانس ما بوله فلورز

رایحه دانس ما بوله فلورز ، می‌تواند آدرس همان‌جایی را برای روح و جسم فرد، بر روی یک کاغذ از نت‌های اصلی به نمایش بگذارد که میوه‌ای، تازه و گل‌دار بودن، از شاخص‌ترین ویژگی‌های آن محسوب می‌شود. نت‌های گشایشی یا آغازین آن با مواد اولیه‌ای همچون میوه‌های تازه، کار خود را آغاز کرده و در قلب نت‌های یا نت میانی خود، به لوتوس (نوعی نیلوفر آبی)، فریزیا (freesia) و گیاه پئونی می‌رسد. در آخرین طبقه از هرم نت‌های اصلی یا همان نت‌های پایه نیز، چوب، مُشک و عنبر، مواد تشکیل‌دهنده برای خلق و تولد یک رایحه خاص هستند.

هرم نت‌های اصلی ادو تویلت Dans Ma Bulle de Fleures

نت‌های گشایشی: سیب سبز، گلابی، گل رُز، میوه سرخ آلو (Lychee لیچی)، ماندارین

نت‌های میانی: لوتوس سفید، فریزیا، پئونی

نت‌های پایه: کشمیر، مُشک، عنبر کریستالی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *