اخبار

با رایحه Date For Men بیشتر آشنا شوید

در ماه‌های پایانی سال قبلی میلادی یعنی سال ۲۰۱۹، صاحب و مدیر برند موسوم به فراگرنس وان (Fragrance One) یعنی آقای جرمی فرگرنس،از دومین رایحه مردانه از این برند که رایحه Date For Men بود، رونمایی کرد. همچنین این برند اعلام کرد که قرار است، یک کالکشن از رایحه‌های خوشبو مخصوص بانوان را نیز در سال ۲۰۲۰، طراحی و عرضه کند.

رایحه Date For Men که توسط همان طراحی قبلی یعنی آلبرتو موریاس طراحی‌شده است، ترکیبی از آکوردهای چوب عنبر و دیگر نت‌های بوده که طراح، برای جذاب‌تر کردن رایحه نهایی، آکوردهای دیگری را نیز به آن اضافه کرده است.

رایحه Date For Men

رایحه Date For Men را درواقع می‌توان، یک مسیر تقارنی از ترندهای دیگر عطرهای متفاوت دانست که تبدیل به یک محصول جذاب و گیرا شده‌اند. در این رایحه، از آکوردهای میوه‌ای مانند آناناس و انواع توت‌ها استفاده‌شده است که رایحه موردنظر را برای افراد موسوم به نسل Z، تبدیل به یک عطر گیرا می‌کند. پس این عطر میوه‌ای می‌تواند هرکسی که در اطراف شخص مصرف‌کننده آن قرار دارد، جذب کند.

علیرغم شیرینی رایحه موردنظر، یک رایحه مشترک برای خانم‌ها و آقایان نبوده و تنها با استشمام از نزدیک آن، می‌توانیم به مردانه‌تر بودن رایحه برسیم.

البته اگرچه این رایحه، یک عطر منحصربه‌فرد نیست اما می‌تواند به‌اندازه‌ای جذاب باشد که با کلمه‌ای «نه» از سوی شما روبرو نشود. رایحه‌ای متعادل‌سازی شده که در آن از ترکیب نت‌های چوبی، چرم، میوه‌ای، ادویه‌جات و آب‌نبات‌های شیرین استفاده‌شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *