اخبار

لیمونه دی سیلیکا ؛ رایحه ای خاص با ترکیبی منحصر به فرد

برند آئرین (Aerin) که در مقایسه با دیگر شرکت‌های فعال در صنعت زیبایی و عطر و ادکلن، قدمت بسیار کمی داشته و چند سالی بیشتر نیست که به فعالیت در این حوزه می‌پردازد، رایحه جدیدی را معرفی کرده است که می‌تواند طعم خاص مرکبات را برای کسانی که خواهان چنین رایحه‌هایی هستند، به زیبایی هرچه‌تمام‌تر به ارمغان بیاورد.رایحه لیمونه دی سیلیکا می‌تواند به‌خوبی و تنها با همان نامی که برایش در نظر گرفته‌شده است، مشخص نماید که از چه نت‌هایی برای هرچه جذاب‌تر شدن استفاده کرده است.

اثرانگشت خاص این رایحه

آئرین لادر در وب‌سایت همین برند گفته است که: «رایحه جدید من که از ترکیب گل‌ها و مرکبات تشکیل‌شده است، می‌تواند حس خوب خاص بودن را برای فرد ایجاد کند. رایحه‌ای که آن را تنها می‌توانید در سیسیلی ایتالیا پیدا کنید. این رایحه خاص، از یک ترکیب خوشبو تشکیل‌شده است که از درهم‌آمیخته شدن ترنج، لیمو و دیگر مرکبات، حاصل‌شده است. ترکیب و رایحه‌ای که درست مانند همین جزیره سیسیلی، خاص و شورانگیز است.»

نت‌های بالایی این رایحه: ترنج، گل سوسن، لیمو و نارنگی

نت‌های میانی یا قلب نت‌ها: یاسمن، رز، فلفل صورتی

نت‌های پایه: بلوط و امبروکس

لیمونه دی سیلیکا

درواقع می‌توان گفت که لیمونه دی سیلیکا، یک رایحه معمولی از لیمو، مانند بسیاری از رایحه‌های دیگر نیست. این رایحه خاص می‌تواند از ترکیب سه نت اصلی خود، حس خوب نشاط‌آوری و سرزندگی را به وجود بیاورد. به‌گونه‌ای می‌توان گفت که این رایحه میوه‌ای، بین ادو ماگنولیا و جرانیوم پور موسیو قرار می‌گیرد.

رایحه‌ای که نه می‌توان آن را یک رایحه مخصوص خانم‌ها دانست و نه یک رایحه معمولی که به‌راحتی بتوان از کنار آن گذشت. حس عجیب بودن، گرفتن یک لیموناد در دست و استشمام بوی خاص آن، نرم بودن مانند سطح یک کره و کمی تند درست مانند خاصیت طبیعی مرکبات از ویژگی‌هایی هستند که لیمونه دی سیلیکا برای فرد، به ارمغان می‌آورند…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *