متفرقه

با جدیدترین کالکشن جذاب لباس های بچگانه برند «دِبنهامس» آشنا شوید

برندهای فعال در صنعت پوشاک و مد جهانی، یکی از شاخصه‌های جذابیت و به‌نوعی، موتورهای پیشران آن‌ها، طراحی به‌روزترین و درعین‌حال، پرکاربردترین لباس‌های بخش کودکان و نوجوانان است؛ زیرا لباس‌های این قشر سنی علاوه بر جذابیت‌های ظاهری که باید داشته باشد تا کودک یا نوجوان به‌واسطه طراحی، جذب آن شود، باید دست‌وپا گیر نبوده و به‌نوعی، کارایی بالای خود را داشته باشد.

برند موسوم به دِبنهامس (Debenhams) نیز به‌تازگی از یک کالکشن لباس های بچگانه رونمایی کرده است تا بتواند در این بازار پر جنب‌وجوش و رقابتی جهانی، جای پای خود را محکم کند.

بیشتر بخوانید: یک هفته کودکانه جذاب با رویداد« مینی مد » لندن!

لباس های بچگانه

این مجموعه جدید که برای فصل‌های تابستان و بهار ۲۰۲۰ به فروش خواهند رفت، هم برای دخترها و هم پسرها، طراحی و تولیدشده است. درواقع این برند، لباس های بچگانه تازه‌وارد خود را هم برای مراسم‌های رسمی و هم لباس‌های روزمره طراحی کرده است تا حوزه کاربرد آن، بیش‌ازپیش افزایش پیدا کند.

لباس های بچگانه

می‌توان یکی از شاخصه‌های جذاب موجود در کالکشن موسوم به لولا اند مَوریک (Lola & Maverick) را رنگارنگ بودن و استفاده از رنگ‌های شاد و جذاب، دانست. البته استفاده کردن این برند از پارچه‌ها و مواد اولیه باکیفیت که می‌توانند دوام بالایی داشته باشند را نیز باید به دیگر شاخصه‌های جذابیت این کالکشن، افزود.

لباس های بچگانه

پرداختن خلاقانه و باحوصله به تک‌تک جزئیات این لباس‌ها نیز در کنار الگوهای گل مانند و رنگ‌های گرم و خنک، می‌تواند به جذابیت این کالکشن، بیش‌ازپیش بیفزاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *