اخبار

واگذاری برند عطر Creed

بعد از دهه‌ها مدیریت خانوادگی، خانه عطر Creed  به شرکت BlackRock Long Term Private Capital و خاویر فرَن Javier Ferran تاجر اسپانیایی و عضو هیئت مدیره شرکت Diago واگذار شد. الیور کرید در مصاحبه ای درباره واگذاری برند عطر Creed گفت : “شرکت BlackRock LTPC و شخص خاویر فرَن پارتنر های ایده آلی برای برند کرید هستند که رویکردی مبتنی بر همکاری دارند . من همچنین منتظرم تا کارم را با تمام همکارانم، تامین کننده ها و توزیع کننده ها ادامه دهم و می دانم که آنها این مسیر به سمت موفقیت را ادامه خواهند داد.

الیور و اروین کرید هر دو هم چنان در زمینه ساخت عطر با این شرکت همکاری می کنند اگر چه خاویر فرَن رئیس هیئت مدیره این شرکت می شود.

هر دو خط تولید عطرهای زنانه و مردانه با واگذاری برند عطر Creed در این کمپانی ادامه می یابد. کرید با عطر مردانه ی معروفش به نام اونتوس به عنوان دارایی اصلی این کمپانی معروف است. بر طبق مطلبی که در ژورنال WWD  چاپ شده است عطرهای مردانه حدود ۷۰ درصد از بیزینس شرکت کرید را می‌سازند. منابع صنعت عطر تخمین می‌زنند که درآمد این شرکت از این واگذاری به شرکت BlackRock Long Term Private Capital بیشتر از ۲۰۰ میلیون دلار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *