اخبار

یک ادکلن متفاوت و منحصربه فرد از برند راجر اند گالت

با نزدیک شدن به فصل بهار در سال ۲۰۲۰، خیلی از برندهای فعال در صنعت پوشاک و عطر و ادکلن، محصولات و کالکشن های جدید خود را برای این فصل، رونمایی کرده و می‌خواهند با طراحی جدید و ترکیبی متفاوت در نسخه‌های جدیدشان، دل مشتریان را برده و فصلی پررونق برای خود و طرفداران، بسازند.

برند عطر و ادکلن فرانسوی راجر اند گالت (Roger & Gallet) نیز به‌تازگی و برای بهار سال جدید میلادی، یک رایحه انرژی‌زا، مهیج و پر جنب‌وجوش را معرفی کرده است که در آن می‌توانیم شاهد آکوردهایی از نت‌های میوه‌ای، ادویه‌جات و گل‌های رنگارنگ باشیم. نام این رایحه جدید، جینجمبره اکسکوییس (GINGEMBRE EXQUIS) بوده که درواقع، متعلق به مجموعه ادکلن اسکتریت (Extrait) این برند است.

جدیدترین ساخته این شرکت فرانسوی، بر پایه زیبایی‌های ریشه گیاه زنجبیل و گل‌های معطر ساخته‌شده که این ترکیب و طراحی، توسط طراح معروف، خانم ناتالی لورسن (Nathalie Lorson)، صورت گرفته است.

راجر اند گالت

بر اساس گفته‌های راجر اند گالت ، رایحه جدید در ترکیب خود،۹۰ درصد مواد اولیه طبیعی را دیده که همین عامل می‌تواند شاهد خوبی برای خاص بودن و شدت جذابیت رایحه را به ما نشان دهد.

در نت‌های گشایشی یا همان نت‌های پایه این رایحه، آکوردهای جذاب حاصل از مرکبات مانند (پرتقال، گریپ‌فروت و ترنج) به چشم می‌خورند. نت‌های آغازی که برای هرچه کامل‌تر و جذاب‌تر شدن، با آکوردی از زنجبیل تند نیز همراه شده است. در قلب نت‌ها، یا همان نت‌های میانی نیز، آکوردهایی از گل زنبق و زنجبیل، توانسته‌اند دامنه حیطه خود را به سمت مُشک خامه‌ای و پودر مانند معطر، پیش ببرند.

راجر اند گالت

هرم نت‌های اصلی Gingembre Exquis راجر اند گالت نسخه ۲۰۲۰

نت‌های بالایی: زنجبیل، پرتقال، گریپ‌فروت، ترنج

نت‌های میانی: زنبق، گل زنجبیل

نت‌های پایه: آکوردهای پودر مانند، مُشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *