اخبار

عطر میوه ای دلس اند گابانا ۲۰۲۰

برند معروف دلس اند گابانا (Dolce & Gabbana) قرار است یک رایحه جذاب و نشاط‌آور میوه‌ای را که مجموعه‌ای از سه میوه خوش‌طعم و خوش‌بو است شامل می‌شود، معرفی کند. این عطر میوه ای دلس اند گابانا در درون خود، نت‌هایی از لیمو، پرتقال و آناناس را دارد که می‌توانند یک رایحه کاملاً سرحال و جوان‌پسند را به ارمغان بیاورند.

درباره رایحه جدید D&G

درواقع بر اساس گفته‌های عطرباز حرفه‌ای و طراح این رایحه جدید، جرومی اپینت (Jerome Epinette)، هر یک از این رایحه‌ها که توسط برندهای مختلف، طراحی و تولید می‌شوند، با این هدف به بازار عرضه می‌شوند تا بتوانند از همان ابتدا، فضایی رمانتیک، جذاب، خوش‌بو و لذت‌بخش را برای فرد و اطرافیانشان ایجاد کنند. حال چه چیزی از این بهتر می‌شود اگر حتی میوه‌های به‌کاررفته در یک رایحه، در شهر ساحلی مانند سیسیلی ایتالیا، رشد و نمو پیداکرده باشند و بخواهند با ترکیب شدنشان، یک رایحه قابل‌قبول را به وجود بیاورند.این رایحه با یک آکورد از کلن کلاسیکی گشایش‌یافته که همان لیموی سیسیلی و روغن ترنج است. سپس یک مقدار اندکی از زنجبیل، برای تکمیل شدن مزه نهایی، به آن اضافه‌شده است. رایحه تند و البته تازه از این محصول نهایی، توسط فرایند استخراجی موسوم به کربن دی‌اکسید یا CO2 تکمیل‌شده است. یک روش ارگانیک که تضمین می‌دهد، آسیبی به مواد خام طبیعی نرسیده و آن‌ها حفظ و حراست می‌شوند.

عطر میوه ای دلس اند گابانا

همچنین پرتقال نیز که بر اساس گفته‌های طراح این رایحه، نمادی از عشق، پرثمر بودن و مثبت اندیشی است در این رایحه به‌عنوان یک نت دیگر، ترکیب‌شده تا بتواند مزه بیش‌ازپیش بهتری را ایجاد کرده باشد. آناناس‌هایی که در این رایحه ۲۰۲۰ از برند دلس اند گابانا استفاده‌شده‌اند نیز، از آمریکای جنوبی آمده‌اند و نمادی از خوشامدگویی، مهمان‌پذیر بودن و خون گرمی هستند. درواقع، از اصل، این آناناس‌ها از همان ایام قدیم، از آمریکای جنوبی به سیسیلی آمده‌اند و در طول زمان، تبدیل به یک نمادی قوی برای تزئینات و معماری این جزیره شده‌اند.

حال این برند مشهور، با ترکیب این سه میوه خوشمزه و خوش‌طعم، عطر میوه ای دلس اند گابانا را تولید کرده است که در قالب بسته‌های ۱۵۰ میلی‌لیتری، به مشتریان خود تحویل می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *