اخبار

رایحه جدید ویادیمیله ؛یک رایحه جذاب از سیسیلی ایتالیا!

رایحه جدید ویادیمیله از برند تازه‌وارد و جدید جزیره سیسیلی ایتالیا بانام ویادیمیله (Viadeimille) که نام خود را از روی یک کارخانه‌ی شراب سازی در شهر تاریخی نوتو (Noto) گرفته است، دلسه کی آس (Dolce Kaos)، نام دارد. درواقع می‌توان گفت که این برندها چه بخواهند اصیل و قدیمی باشند و چه مانند این برند ایتالیایی، تازه‌وارد باشند، باید برای بقا در این بازار پر جنب‌وجوش، رایحه‌هایی متفاوت و جذابی را برای مشتریانشان تولید کنند.

چرا سوییت کی آس

ایده این سوییت کی آس (Sweet Chaos) به معنای «آشوب شیرین»، از تفکرات و عبارات جذاب نویسنده سیسیلی بانام لویجی پیراندلو (Luigi Pirandello) گرفته‌شده است. درواقع این عبارت، هم نام یک فیلم ساخته‌شده توسط برادران تاویانی بوده و هم نام یک محله واقعی ولی اعجاب‌انگیز در جزیره سیسیلی بانام Kaos است.

رایحه جدید ویادیمیله

هرم نت‌های اصلی رایحه جدید ویادیمیله

کی آس در ترکیب خود، از عصاره‌های قدرتمند ترنج و نارنگی خود جزیره سیسیلی استفاده می‌کند که با دیگر مواد اولیه معطر و خوش بویی از مدیترانه مانند انجیر، گل شمعدانی، سیستوس (Cistus) و سرو (Cypress)، ترکیب‌شده است. نتیجه کار نیز یک رایحه قوی و عمیق بوده که نت‌هایی مانند عنبر، نت‌های سبز و خوش‌طعم و بو، برای رساندن آن به سرحد پتانسیل، نیز استفاده‌شده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *