متفرقه

Dunhill Community Live ؛برپاشدن جامعه مجازی برند دانهیل در صفحه اینستاگرام این شرکت

برندها و شرکت‌های فعال در صنعت پوشاک و مُد، هر یک برای جذاب بودن بیش‌ازپیش خود و رقابتی کردن محصولاتشان، نیاز به رونمایی‌هایی دارند که بتوانند آن‌ها را متمایز از دیگر شرکت‌ها قرار دهد. حال دراین‌بین، برخی از شرکت‌ها، برندهایی لوکس محسوب شده و بعضی دیگر نیز چند سطح ازنظر کیفیت و برچسب قیمتی، پایین‌تر از برترین نمانام‌های حوزه مُد هستند.

برند لوکس بریتانیایی موسوم به آلفرد دانهیل (Alfred Dunhill) نیز در همین دسته برترین و جذاب‌ترین شرکت‌های حوزه مُد تقسیم‌بندی می‌شود. برندی که اکنون و در ماه آوریل سال ۲۰۲۰، در صفحه اینستاگرام خود، سری «دانهیل کامیونیتی لایو»( Dunhill Community Live ) را معرفی کرده است. این جامعه مجازی برند دانهیل، می‌تواند در زمان حال حاضر که همه جهان درگیر پاندمی ویروس کرونا است، راهکار مناسبی برای در ارتباط ماندن برند با مشتریان خود، باشد.

بناشده است تا برنامه زمان‌بندی Dunhill Community Live برای بعدازظهر هر جمعه در ساعت ۴ بعدازظهر، با مدیریت آقای مارک وستون (Mark Weston)، مدیر بخش خلاقیت این شرکت، اجرایی شود. او قرار است در هر هفته، با جامعه مجازی Dunhill Community Live از مشتریان و طرفداران برند، با موضوعاتی همچون موزیک، فیلم، هنر، طراحی و فرهنگ و حتی زندگی در قرنطینه، به گفتگو و بحث بنشینند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *