اخبار

نکست تی ؛ ادکلن با عطر چای از طرف برند تازه‌ وارد فرانسوی

همین تفاوت‌ها در ترکیب هر رایحه‌ای است که توانسته این صنعت را به یکی از جذاب‌ترین و درعین‌حال، پیشروترین صنعت‌های دنیا بدل کند. درواقع، دست هر طراحی که بخواهد یک کالکشن یا رایحه جدیدی خلق کند، آن‌قدر باز است که می‌تواند با اضافه یا کم کردن حتی یک عنصر اولیه، چنان تغییری در ترکیب نهایی بدهد که اثرش برای مدت‌ها در ذهن و روح فر باقی بماند. درست با همین تنوع انتخاب و دست‌باز بودن شرکت‌ها است که هر یک می‌توانند رایحه‌های منحصربه‌فرد   خود را طراحی کرده و عرضه کنند.

خانه طراحی و مُد فرانسوی بانام پونت دس آرتس (Pont Des Arts)، یک برند نسبتاً تازه‌وارد که در این حوزه توانسته موفق عمل کند. این برند فرانسوی سال ۲۰۱۸، سه رایحه متفاوت و جذاب را معرفی کرد. این موفقیت در طراحی و عرضه عطرها به‌جایی رسیده است که این برند خلاق، در سال جدید میلادی، از طراحی مطرح جهانی در این صنعت، آقای برتراند دوشافور (Bertrand Duchaufour) بهره برده است تا بتواند فصل جدید خود را بانام نکست تی (Next Tee)، معرفی کند.

Next Tee-ادکلن با عطر چای

چهارمین رایحه این برند از روی جهان منتسب به خلیج، الهام گرفته است که می‌تواند گویای احساسات عمیق گرالداین (Geraldine) و برنارد (Bernard)(مؤسسان این برند) هستند. رایحه‌ای که به‌صورت رسمی در بهار سال ۲۰۲۰ یعنی همین چهارمین ماه از سال جاری میلادی، معرفی شده است.

رایحه نکست تی، یک ادکلن با عطر چای و عطر برجسته و انرژی‌بخش است که از جذابیت‌های مواد اولیه‌ای همچون وتیور (Vetiver) و تازگی مرکبات و میوه‌های در کنار نت‌های گیاهی مانند (استوقدوس و جونیپر (juniper)) بهره برده است. شاید بتوان گفت تنها ماده اولیه‌ای که می‌تواند در هر رایحه‌ای آن را پیدا کرد که می‌توان خاصیت بی‌زمان بودن را به آن تخصیص داد، وتیور (vetiver) است. یک نت کلاسیک جذاب و منحصربه‌فرد که خاصیت آن، فرسوده نشدن در طول زمان است.

Next Tee-ادکلن با عطر چای

هرم نت‌های اصلی ادکلن با عطر چای نکست تی

نت‌های گشایشی: ترنج، گریپ‌فروت، نارنگی، نت‌های سبز، فلفل قرمز، میوه بالنگ

نت‌های میانی: گل مریم، استوقدوس، هِل، دانه‌های جونیپر

نت‌های پایه: وتیور (vetiver)، چوب سدر، مُشک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *