برندها

افوریوم بروکلین ؛ برندی متفاوت با رایحه هایی خاص!

برند موسوم به افوریوم بروکلین (Ephorium Brooklyn) یک شرکت متخصص و کار بلد فعال در حوزه رایحه‌های خوشبو و عطر های ماندگار بوده که کار خود را در محله گرین پوینت بروکلین، نیویورک، آغاز کرده است. مؤسس این شرکت، آقای استفن دیرکس (Stephen Dirkes) بوده است.

ادوپرفیوم این برند که توسط شعبه‌های کوچک این شرکت در آمریکا به تولید رسیده است نیز یکی از هنرنمایی‌های آن بوده که نه‌تنها رایحه خوش و گیرای آن، آکوردهایی خوش‌بو از روغن‌های معطر عجیب را درون خود می‌بیند بلکه بطری طراحی‌شده برای رایحه نیز، مانند ظرف‌های سنتی داروهایی هستند که بعضاً در داروخانه‌ها یافت می‌شوند.

حتی علاوه بر تخصص در صنعت عطر و طراحی چنین رایحه‌های خوشبویی، مؤسس برند افوریوم بروکلین ، علاقه زیادی به برگزاری رویدادهای مختلف در حوزه‌هایی همچون عکاسی، فیلم و طراحی گل با گردهمایی مردم و علاقه مندان سراسر دنیا نیز دارد.

حال در اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی، این برند نیویورکی قصد دارد تا یک مجموعه سه نسخه‌ای از رایحه‌های ۸ میلی‌لیتری خود را در جدیدترین رویداد خود، به نمایش بگذارد. این رایحه جدید برند افوریوم بروکلین که بانام بلاسم اند باترفلایز (Blossoms & Butterflies) به معنای «شکوفه‌ها و پروانه‌ها» نیز شناخته می‌شود، قرار است یک رایحه به‌یادماندنی برای فصل بهار، باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *