اخبار

با ادوپرفیوم زنانه برند لولیتا لمپیکا آشنا شوید

هر برندی باید یک رایحه مخصوص به خود را داشته باشد که درست، مانند یک امضای اختصاصی برای آن عمل کرده و بتواند آن شرکت را از دیگر شرکت‌های حاضر در این صنعت، متمایز گرداند. درواقع این رایحه یا حتی کالکشن خاص، می‌تواند حرف متفاوت و طراحی منحصربه‌فرد یک شرکت را نشان دهد.

در ابتدا، رایحه موسوم به اپونیموس (eponymous) نیز که از برند لولیتا لمپیکا (Lolita Lempicka) متولدشده است می‌تواند نمادی از منحصربه‌فردی و خاص بودن باشد که برای اولین بار، در سال ۱۹۹۷ رونمایی و عرضه شد. ادوپرفیوم زنانه برند لولیتا لمپیکا که توسط طراحی حرفه‌ای، آنیک مناردو (Annick Menardo) ساخته‌شده است، در ترکیب نت‌های اصلی خود، می‌تواند آکوردهایی از گل بنفشه، گیلاس، وانیل، گل زنبق، تونکا، بادام و آیوی یا همان پیچک را مشاهده کند.

طراح، همچنین برای آن‌که بتواند رایحه موردنظر را به سر حد پتانسیل خود برساند، از دیگر آکوردهای ادویه ای، میوه ای و دیگر نت‌های غنی و خوشبو، استفاده کرده است.

ادوپرفیوم زنانه برند لولیتا لمپیکا نسخه اورجینال مربوط به سال‌های آخر قرن بیستم، در سال ۲۰۱۰ و تحت عنوان «لو پرمیر پارفوم»(Le Premier Parfum) توسط این برند، بازمعرفی شد تا بتواند نسخه جدیدتر خود را به نمایش بگذارد؛ اما اکنون پس از گذشت یک دهه و در سال ۲۰۲۰، این رایحه جذاب و گیرا، با خروجی و طراحی متفاوت و مدرنی در یک بطری بازطراحی شده، تحت عنوان لولیتا لمپیکا اورجینال، به بازار بازگشته است.

درواقع این رایحه که در طراحی و ساخت آن از یک داستان غیرواقعی و جهانی فانتزی، الهام گرفته‌شده است، به این منظور ساخته‌شده تا بتواند از پوست شما محافظت کند. رایحه‌ای که کاملاً گیاهی و خالص بوده و در آن از مواد شیمیایی رایحه امروزی، استفاده‌نشده است.

در نت‌های اصلی آن، ترنج تازه و هیجان‌انگیز که با رایحه رازیانه، غنی‌شده و برای تکمیل اثر نهایی، گل زنبق نیز به آن افزوده‌شده است، به چشم می‌خورد. در کل، می‌توانیم این رایحه جدید را یک عطر ادویه‌ای با طعم آکوردهای چوبی بدانیم که در بستر آن، ابری از مُشک، قرارگرفته است.

هرم نت‌های اصلی ادوپرفیوم زنانه برند لولیتا لمپیکا

نت‌های بالایی: ترنج، رازیانه

نت‌های میانی: گل زنبق، تونکا، شیرین‌بیان

نت‌های پایه: وانیل، مُشک، پاچولی یا نعنا هندی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *