متفرقه

نمایشگاه طراحی بسته‌بندی عطر و لوازم‌آرایشی پاریس(PCD) و زمان برگزاری

هرساله نمایشگاه‌ ها و رویدادهای جذاب و متنوعی در سراسر جهان با موضوعاتی همچون عطر و رایحه‌های خوشبو، پوشاک و مد و حوزه‌های وابسته به آن‌ها در سراسر دنیا برگزار می‌شود. درواقع هدف از برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی نیز، معرفی آخرین دستاوردها در چنین زمینه‌هایی از طرف شرکت‌های فعال و پیشتاز این صنعت بوده که بتوانند به شیوه‌ای بهتر و کارآمدتر، خود را به مشتریان و علاقه‌مندان معرفی کنند. شاید شما نیز ازجمله علاقه‌مندان به این‌گونه رویدادها بوده و حتی قصد شرکت کردن در آن‌ها را داشته باشید.

شهر پاریس نیز جدای از اینکه در کل جهان به‌عنوان خانه‌ای برای برندهای جذاب و البته اصیل شناخته می‌شود که محصولات بسیارمتنوعی را در کالکشن های مختلف تولید می‌کنند اما در این شهر زیبا، رویدادهای جهانی نیز توانسته‌اند در طول دهه‌های گذشته و به‌واسطه حضور همین برندها و دیگر شرکت‌های جهانی، به جذابیت و محبوبیت خاصی برسند.

نمایشگاه طراحی بسته‌بندی

نمایشگاه طراحی و بسته‌بندی عطر و لوازم‌آرایشی پاریس (PCD) نیز یکی از همین رویدادها است که قرار است از ۱ تا ۲ بهمن‌ماه سال ۱۳۹۹ در پایتخت کشور فرانسه برگزار شود. این نمایشگاه، رویدادی تخصصی برای دیدار با تولیدکنندگان شرکت‌های خدماتی عطر و رایحه‌های خوشبو و همچنین صنعت بسته‌بندی لوازم‌آرایشی و بهداشتی است که صاحبان برندهای شرکت‌کننده، بخش‌های تحقیقاتی و حتی آزمایشگاه‌های علمی فعال در این صنعت، خود را به آن خواهند رساند.

نمایشگاه طراحی بسته‌بندی عطر و لوازم آرایشی درواقع مکانی برای نمایش تخصصی نوآوری‌ها و ابداعات است که مجالی به شرکت‌ها و تولیدکنندگان می‌دهد که بدون اتلاف وقت ارزشمند خود، بدون هیچ واسطه‌ای با مشتریان کنونی و آینده خود، صحبت کرده و در مورد تولیداتشان نظرخواهی کنند. رویدادی که متخصصان برندهای آرایشی و بهداشتی پیشرو در سطح جهان (لوازم‌آرایشی، لوازم مراقبت‌های شخصی، عطر و ادکلن و رایحه‌ها، مراقبت‌های پوستی) و تأمین‌کنندگان کلیدی این حوزه را گرد هم می‌آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *