اخبار

عطر جدید فایسا ، قصیده ای از آفتاب!

[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

در کشورهای مدیترانه ای مثل اسپانیا، خانه عطرسازانی همچون رامون مونِگال (Ramon Monegal)، اهمیت حضور خورشید به اندازه اهمیت حضور زندگی، عشق و غذاست. آفتاب چیزی است که همه ما بعد از ماه های زمستانی انتظارش را می‌کشیم و پس از این که پرتو گرمش بر روی ما می‌افتد، می‌توان لبخندی که روی لب های مردم می‌شکفد را مشاهده کرد. کسانی که از خانه ها بیرون می‌‌زنند تا آمدن بهار را جشن بگیرند.

 

عطر جدید فایسا-Ramon Monegal

در این زمان که من مشغول نوشتن این مطلب هستم و آفتاب بهاری کم کمک در حال رخ نمایی است، رامون مونگال عطر تازه ای را به بازار داده است به نام «فایسا» Faïsa. قصیده ای درباره ی آفتاب، زندگی و لذت. رامون مونگال در  توضیح این عطر می‌گوید:

 

خوشنودم که اعلام کنم که محصول فایسا حالا به صورت رسمی آماده ی درخشش در سرتاسر دنیاست. امیدواریم که بتوانیم این پیام مثبت را که نیاز جامعه ی امروز ماست منتشر کنیم. فایسا قصیده ای است درباره ی خورشید. قصیده ای درباره ی زندگی و لذت بردن از آن، چون هر جا که خورشید است زندگی وجود دارد و هر جا که زندگی وجود دارد، شوق زیستن و لذت بردن از آن پرسه می‌زند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_message icon_fontawesome=”fas fa-exclamation”]

حال که صحبت از آفتاب و جذابیت های آن شد ، به مقاله تابستانی و لذت بخش بودن؛ بهترین معرف های کالکشن جدید برند کیلین نیز نگاه بیاندازید.

[/vc_message][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

در زمانه ای که تاریکی سایه روی زندگی همه ی ما در سرتاسر دنیا انداخته است، بیاید در نور عطر جدید فایسا زندگیمان را روشن تر کنیم. عطری با آکورد گروه های بویایی چوبی و کهربا که با رایحه ادویه های شیرین و گل ها  آراسته شده.

 

رایحه های عطر جدید فایسا :

نت های بالایی: لیمو، زعفران،دارچین،یلانگ یلانگ و رازیانه

نت های میانی: گل ابریشم، یاس، تمشک و چوب آگار

نت های پایه: کهربا، وانیل و لوبیای تونکا.

این محصول در غلظت ادو پرفیوم در اندازه های ۵۰ میل با قیمت ۱۹۰ یورو و ۱۰۰ میل با قیمت ۲۷۰ یورو عرضه شده است.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *