اخبار

نسخه عطر جدید فیوم در کالکشن«جزمین سارای» رونمایی شد

برندهای مختلف فعال در حوزه رایحه‌های خوشبو در جهان، عطرهای خود را یا به‌صورت تکی و به مناسبت‌های مختلف در یک بازه زمانی مشخصی رونمایی و عرضه می‌کنند، یا اینکه کالکشن جدیدی را ارائه کرده و یا اینکه از قبل، مجموعه عطرهای خود را داشته و اکنون می‌خواهند تا با معرفی یک رایحه جدیدتر، آن کالکشن خود را تکمیل نمایند. این‌ها از رویه‌های معمول امروزی بازار عطر جهانی هستند.

طراح خبره حوزه عطر، خانم دانا ال مصری (Dana El Masri) نیز به‌تازگی و در همین نیمه نخست سال ۲۰۲۰ میلادی، یک نسخه جدید را به کالکشن موسوم به جزمین سارای (Jazmin Sarai) خود افزوده است. این رایحه جدید که قرار است مجموعه عطر جزمین سارای را بیش‌ازپیش تکمیل نماید، بانام فیوم (Fayoum) تولید و عرضه‌شده که یک رایحه غیرمنتظره، متفاوت و برگرفته از طبیعت زیبای سرزمین‌های مصر است که می‌تواند باروح و روان هر انسانی ازنظر رایحه‌ای، بازی کند.

عطر جدید فیوم

نظر سازنده عطر

خانم ال مصری در نوشته‌ای، رایحه جدید خود را این‌گونه تعریف می‌کند: «با گذر از سرزمین‌هایی که پرشده از درختان خرما بوده و توسط بیابان‌هایی بی‌انتها محصورشده‌اند، می‌توانیم زیبایی بی‌حدوحصر مناظر طبیعی را به‌خوبی، شاهد باشیم. هنگامی‌که می‌خواهیم قدم در بیابان‌های بی‌انتهای مصر بگذاریم، نور تابان خورشید با ترکیبی از رنگ‌های زرد، آبی و سبز، می‌تواند گرمابخش‌ترین میزبان آنجا باشد. دریاچه قارون که آب خود را از منبع اصلی رود نیل دریافت می‌کند، سرمنشأ نسیم ملایم و نسبتاً خنکی می‌شود که در بیابان نیز می‌توانیم رایحه آن را بر روی پوست خود احساس نماییم. اینجا همان‌جایی است که دهکده‌ای کوچک خود را نمایان کرده و می‌توانیم با تمام وجود خود، رایحه متفاوت و منحصربه‌فرد گل بنفشه مصری را در کنار خط اثری کوچکی از میموزا (درخت گل‌ابریشم)، به‌خوبی در آسمان سرزمین مصر، احساس نماییم.»

عطر جدید فیوم-خانم دانا ال مصری در استودیوی خودش
خانم دانا ال مصری در استودیوی خودش

رایحه های موجود در این عطر

عطر جدید فیوم همان رایحه‌ای است که شاید مدت‌ها دنبال آن می‌گشته‌اید. نه ازنظر اسم و برند بلکه ازنظر نوع ترکیب نت‌های اصلی و اثر نهایی که می‌تواند بر روی پوست و حس بویایی شما بگذارد. این رایحه دوست‌داشتنی، همان چیزی است که باکیفیت مثال‌زدنی و استفاده از نت‌های متفاوت خود، می‌تواند دوست دائمی عاشقان طبیعت باشد.این رایحه درواقع می‌خواهد، توضیحی متفاوت‌تر و دوستانه‌تر از دیگر رایحه‌ها را برایمان با طعم شیرین، گیرا و دوست داشتی که حاصل ترکیب انجیر و رایحه درخت خرما است، به ارمغان بیاورد. انجیرهای به‌کاررفته در نت‌های اصلی این رایحه، متفاوت با انجیرهای تازه چیده شده از روی درخت هستند. این انجیرها کمی خشک‌شده و رایحه بالغ‌تری را می‌توانند به ارمغان بیاورند.

عطر جدید فیوم

هرم نت‌های اصلی رایحه عطر جدید فیوم

نت‌ها: بنفشه آفریقایی، میموزا، آکورد خاک رس مصری، خرما، نخل، انجیر، یاسمن ابسولوت مصری

با عطری از سرزمین مصر آشنا شده اید . اکنون نوبت آن است که با عطر از عاشقانه ای سرزمین هندوستان نیز آشنا شوید : ادوپرفیوم «شالیمار گورلین ۲۰۲۰»، روایتی از یک داستان عاشقانه هندی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *