اخبار

Girls Can Be Crazy ؛جدیدترین رایحه «زادیگ اند وولتایر» مناسب چه روحیاتی است؟

خانه‌های مد و طراحی فرانسه که در طی قرن‌های گذشته و سال‌های متمادی، توانسته‌اند خود رابه عنوان اصیل‌ترین و باتجربه‌ترین شرکت‌های عطرسازی جهان معرفی کنند، اکنون نیز در این بازار رقابتی، پرقدرت به راه خود ادامه می‌دهند. این نمایش قدرت و جذابیت، با معرفی رایحه‌های جدید و کالکشن های تازه‌واردی است که هر یک درست مانند سازهای موسیقی می‌توانند یک سمفونی جذاب را ایجاد کرده و برای تماشاگران که همان استفاده‌کنندگان این رایحه‌ها هستند، زیباترین و لذت‌بخش‌ترین لحظات زندگی‌شان را رقم بزنند.

زادیگ اند وولتایر

خانه طراحی و مُد فرانسوی موسوم به «زادیگ اند وولتایر»(Zadig & Voltaire) نیزاز این قاعده جدا نیست. این برند فرانسوی، اکنون و در نیمه نخست سال ۲۰۲۰، رایحه جدیدی را معرفی کرده که نام عجیبی نیز برای آن انتخاب کرده است. نام جدیدترین رایحه از این برند، (Girls Can Be Crazy) به معنای (دخترها هم می‌توانند دیوانه باشند) است. این رایحه تازه‌وارد، دنباله‌ای از عطر شیرین و متفاوت این برند بانام (Girls Can Do Anything) به معنای (دخترها می‌توانند هر کاری انجام دهند) است که در سال ۲۰۱۸ معرفی شد. دیگر رایحه برند زادیگ اند وولتایر نیز که مابین این دو رایحه قرارگرفته است، در سال گذشته میلادی یعنی سال ۲۰۱۹ و بانام (Girls Can Say Anything) به معنای (دخترها می‌توانند هر حرفی را بزنند) بوده است.

Girls Can Be Crazy

این برند در مورد رایحه‌های متفاوت خود گفته است: «برای یک زن آزاد و مستقل، این می‌تواند شعار خیلی خوبی باشد. یا همه‌چیز باش یا هیچ‌چیز نباش. روحی آزاد. بیایید خودمان باشیم. بیاید کمی از عقل فاصله بگیریم.» این جملات برند با هشتک GIRLS CAN# نیز همراه شده است.

اما جدیدترین رایحه‌این برند را می‌توان یک نسخه متمرکز و متفاوت برای این کالکشن فرانسوی در نظر گرفت. رایحه‌ای که درون هرم نت‌های اصلی خود، می‌تواند آکوردهایی از میوه گلابی، آکورد کوکا-کولا، چوب صندل، گل یاسمن و وانیل را مشاهده کرده و با هنرمندی تمام، ترکیب آن‌ها را برای فرد، به بهترین حالت ممکن به نمایش دربیاورد.

هرم نت‌های اصلی ادو پرفیوم Girls Can Be Crazy

نسخه ۲۰۲۰

نت‌های بالایی: گلابی، کولا

نت‌های میانی: یاسمن، دانه‌های تونکا

نت‌های پایه: چوب صندل، وانیل، پاچولی، مُشک

مطلب پیشنهادی : Ormonde Jayne به شما فکر می‌کند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *