اخبار

با کالکشن آرایشی و مجموعه عطر ژیونچی ۲۰۲۰ بیشتر آشنا شوید!

عطرهای برند ژیونچی یا همان ژیونچی پرفیومز (Givenchy Perfums)، اکنون و در اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی، قرار است با مجموعه جدیدی که برای بهار سال ۲۰۲۰ یعنی حدود یک ماه و نیم دیگر آماده‌ شده است، کامل‌تر و جذاب‌تر از گذشته شوند. درواقع بهتر است بگوییم مجموعه عطر ژیونچی و نسخه محدود برند ژیونچی (تحت لیسانس LVMH)، این بار می‌خواهند، برتری و اصالت این برند را به رخ رقیبان خود بکشند.

جدای از بحث خود رایحه موردنظر و ترکیب که برای آن در نظر گرفته‌شده است تا بتواند بنا به گفته طراح، اصالت و عالی بودن این برند را به نمایش بگذارد، خود بطری نیز از جذابیت بالایی برخوردار بوده و با آرایش گل مانند مشکی که مانند پارچه‌ای جذاب، طراحی‌شده است، نمادی از خود همین جذابیت محصول جدید است. نمادی که فلسفه و جذابیت آن را دوچندان خواهد کرد.

مجموعه عطر ژیونچی

امضای اختصاصی

جالب است بدانید که این توری‌های مشکی‌رنگ درواقع بدون دلیل خاص طراحی نشده و از همان بدو تولد برند ژیوانچی توسط هوبرت دو ژیونچی (Hubert de Givenchy) در سال ۱۹۵۲ میلادی، به‌عنوان یک امضای تخصصی برای این برند، محسوب می‌شده‌اند. اکنون نیز این برند توانسته است تا باری دیگر و این بار در قرن بیست و یکم، این طراحی تروی مانند گل‌دار جذاب را بر روی مجموعه جدید خود آورده و همان خط‌مشی، گل‌های بهاری را برایمان ایجاد کند.

لوازم آرایشی

البته مجموعه عطر ژیونچی، تنها شامل عطر و رایحه‌ها نبوده و از چند محصول آرایشی متفاوت تشکیل‌شده‌اند. این کالکشن شامل، پودر موسوم به پریسم لیبره (Prism Libre No.1)، رژ لب موسوم به روژ ژیونچی (Rouge Givenchy No.306) و همچنین یک رایحه بانام Couture Edition 2020 بوده که می‌توانیم آن را در یک بطری زیبا مزین شده با توری گل‌دار، در این کالکشن مشاهده نماییم.

مجموعه عطر ژیونچی

این رایحه جدید مخصوص بهار سال ۲۰۲۰ که یک رایحه نسخه محدود به شمار می‌رود، با عطر گلابی و ترنج تازه همراه شده است که ترکیب این دو میوه خوشمزه و خوش‌بو، ما را به سمت نت‌های گل مانند شکوفه‌های پرتقال، گل یاسمن و گل رز برده تا بتوانیم آن‌ها را به‌عنوان نت‌های میانی یا همان قلب نت‌ها، ببینیم.

هرم نت های اصلی

نت‌های بالایی: ترنج و گلابی

نت‌های میانی: شکوفه پرتقال، یاسمن، رز

نت‌های پایه: پاچولی یا نعناع هندی، وانیل، وتیور (vetiver) و امبروکسان (ambroxan)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *