اخبار

آشنایی با جروبوام گزو (Gozo Jeroboam)

زمانی که  عطر جدید جروبوام گزو (Gozo) را بو می کنم، هیچ عطر و بوی دیگری در طول روز به نظرم نمیاد و فقط بوی خوشبوی این عطر کل مشامم را پر می‌کند.به عبارت دیگر، شناسایی رایحه‌های یک ادکلن و تجزیه و تحلیل آن کار دشواری است مانند اسانس نرولی (Neroil) که از چندین رایحه تشکیل شده مانند بوی یاس یا بوی چوب‌های علفی. حتی زمانی که لیستی از ترکیب رایحه‌های یک عطر را به شما می دهند، باز هم تشخیص یک به یک این رایحه‌ها کار بسیار دشوار است.

رایحه های اصلی جروبوام گزو (Gozo) :

زعفران، ترنج، شمعدانی، گل مریم، برگ بنفشه، سدر، نعنای هندی، آمبروکسان(ambroxan) و، مشک سفید (white musk). اما شما نمی توانید بوی معمولی گل زعفران  یا گل شمعدانی و سدر یا مانند آنها را از هم تشخیص دهید.با این وجود، آنچه شما می توانید تشخیص دهید، رایحه غالب هر اسانس ذکر شده است. رایحه ای که خنکی ، سبز بودن، گل، شیرینی، آب نبات، چوب را به همراه داشته و توسط هاله‌ای از گرما، شوری و … پوشیده شده است. روی کاغذ، به نظر می رسد که درگیری بیش از حد بویای و تفکیک، عطر و بوی مشابهی را به ذهن می آورد مثل عطر Kilian’s Rolling In Love.

جروبوام گزو

طراحی بویایی گزو (Gozo) چگونه با واقعیت ارتباط برقرار می کند؟

جدیدترین اثر جروبام (Jeroboam) با استراتژی سایه زدن و سایه زنی شکل صحبت می کند و فقط برش‌های جدا شده از عناصر‌های تشکیل دهنده آن را ارائه می دهد، در حالی که تمام  عناصر را از دید می پوشاند. از این نظر، با پروژه ای مانند (Paloma y Raíces Homoelegans ‘s) یکسان است.بنابراین، زمانی که این عطر را می زنید شما بوی گل مریم نمیدهید ، اما اینتول ، دانه سبز آن و وزوز مانند گرده آن را تجربه خواهید کرد. شما بوی زعفران را نمی گیرید، اما از گرما و خشکی غروب آن لذت خواهید برد. هیچ بوی بنفشه ایی دیده نمی شود، اما شخصیت آب نبات کسل کننده آن از طریق صدای ویسکی نعنای هندی و صورت کرکی مشک سفید نمایان می شود. در این عطر همیشه محدودیت می تواند موضوع اصلی در نظر گرفته شود. این موضوع به این معنا است که گزو ظرافت را دوست دارد.

جروبوام گزو

این مارک رنگ بطری را نارنجی انتخاب کرده است. احتمالاً این رنگ را در ادای احترام مفهومی به جزیره مدیترانه ای گزو که به عنوان الهام بخش اصلی آن است، انتخاب کرده است. این عطر برای من  یک گلدان بادام تند، مرطوب کننده وانیل، گلبرگهای شکوفه نارنجی و، یک دسر خوشمزه با هوای تابستانی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *