اخبار

«کیمیاگر» ؛ با رایحه جدید گوچی بیشتر آشنا شوید

گوچی (Gucci)، نام ناشناخته و جدیدی نیست که نیاز به معرفی داشته باشد. برند نام‌آشنای ایتالیایی که هم در حوزه پوشاک و مد فعالیت داشته و هم جای پای خود را درزمینهٔ رایحه‌های خوشبو، محکم کرده است.

این برند، در سال ۲۰۱۹ با کالکشن جذاب و درجه اول در اولین ماه از سال ۲۰۱۹، خود را به نمایش گذاشت. نام این مجموعه و رایحه جدید گوچی در سال گذشته میلادی، «گوچی آلکمیست گاردن»(Gucci Alchemist Garden) به معنای باغ کیمیاگر بود که توسط طراحی مشهور، آلبرتو موریاس (Alberto Morillas) و تحت نظارت خلاقانه و مستقیم الساندرو میشل، طراحی و تولید شد.

رایحه جدید گوچی-آلکمیست گاردان هورتوس سنیتیت

درواقع، دلیل انتخاب چنین نامی این بوده است که گوچی برای طراحی آن، از علم جذاب کیمیاگری و تلفیق آن با عطرسازی، استفاده کرده تا بتواند با ترکیب لایه‌های نت‌های اصلی در این رایحه، یک عطر منحصربه‌فرد و شخصی‌سازی‌شده‌ای را برای طرفداران و مشتریان خود، تولید کند.

اکنون نیز در سومین ماه از سال ۲۰۲۰، رایحه جدید موسوم به آلکمیست گاردان هورتوس سنیتیت (Alchemist Garden Houtus Sanitatis)، به‌عنوان یک اثر اضافه برای کالکشن سال ۲۰۱۹ این شرکت، معرفی‌شده است که می‌تواند اثرگذاری متفاوت و خاص خود را داشته باشد.

رایحه جدید گوچی

هورتیس سنیتیت، درواقع یک نام لاتین برای لغات انگلیسی Garden of Health به معنای باغ سلامتی بوده که از روی یکی از تاریخ‌های طبیعی در فرهنگ‌نامه‌های منتشرشده در قرن پانزدهم میلادی، الهام گرفته است. گوچی نیز کتابی را در همین زمینه با عکاسی درک ریجرز (Derek Ridgers)، چاپ و منتشر کرده است.در این رایحه جدید گوچی ، می‌توانیم نت‌هایی از پاپیروس مصری، چوب صدر، زنجبیل و گیاه بومی هند یعنی وتیور (Vetiver) را مشاهده نماییم. این رایحه، یک عطر تازه، خنک و ملایم بوده که می‌تواند طعم خاص بودن را برای فرد، به ارمغان بیاورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *